Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-18-2008, 09:31  
Korax
Android Destek

Korax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1000
Korax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond repute
Korax - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Clean My Registry**Windowsunuzun Sorunsuz Çalışabilmesi İçin Temiz Tutun>>>

Clean My Registry**Windowsunuzun Sorunsuz Çalışabilmesi İçin Temiz Tutun>>>

Sürüm : 2.0
Boyut : 513 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
İndirme Linki :Tıklayın

Tanıtım:
Windows Kayıt Defteri işletim sisteminizin en önemli parçasıdır. Bilgisayarınızı sorunsuz kullanabilmeniz için eskimiş, geçersiz veri ve kayıtlardan arındırmanız gerekmektedir. Clean My Registry, bilgisayarınızın yüksek performansı yakalaması için kritik parçaları temizleyerek sisteminizi sorunsuz kullanmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda Windows Kayıt Defteri içindeki gereksiz, hasar görmüş ve kullanılmayan kayıtları temizler.Clean My Registry'yi çalıştırıp "Clean" butonuna bastıktan sonra, Windows Kayıt Defteri üzerinde tarama yapılır. Tarama ekranında; "Taranan Öğeler", "Temizlenen Öğeler" ve "Onarılan Öğeler"i görebilir, detaylara bakabilirsiniz.Clean My Registry; kolay kullanımlı, küçük boyutlu ve ücretsiz olmasından dolayı tercih edilebilecek bir yazılımdır.İndirmenizi Tavsiye Ederim Ben Kullanıyorum ve de Çok Memnunum.!!!
Korax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla