Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > pc programları > Full Programlar Arşivi

Full Programlar Arşivi Full Program Arşivi.. AltForumları Kullanın

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Mozilla Firefox 11.0 Final Türkçe

Full Programlar Arşivi


Yeni Konu aç Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 03-18-2012, 00:54   #1
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Mesajlar: 111
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 192
sagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud ofsagemen has much to be proud of
Standart Mozilla Firefox 11.0 Final Türkçe


Mozilla Firefox 11.0 Final Türkçe

firefox 16

bilgi

Daha İyi Bir Web Deneyiminin Tadını Çıkarın

Web'de yapılacak çok şey var. Firefox 2 de bu zamanınızı daha verimli kılacak yararlı özelliklerle dolu.

Gelişmiş Sekmeli Tarama

Sekmeleri biz de sizin kadar çok seviyoruz. Bu nedenle Firefox 2 yeni pencereleri öntanımlı olarak sekmelerde açacak. Her sekmenin üstünde bir kapatma düğmesi var. Ama endişelenmeyin. Bir sekmeyi kazayla kapatırsanız Geçmiş menüsüne giderek kapattığınız sekmeyi "Yeni kapatılan sekmeler" alt menüsünden yeniden açabilirsiniz. Artık yer darlığı da çekmeyeceksiniz. Bir sürü sekme açtığınızda, tüm bunların tek bir pencereye rahatça sığmasını sağlamak amacıyla, sekme çubuğunun her iki ucunda kaydırma çubukları belirecek. Ayrıca bir de sağ uçta, açmış olduğunuz sekmeleri listeleyen bir düğme göreceksiniz.

Oturum Kurtarma

Web'de bir işle uğraşırken bulunduğunuz yeri kaybetmek acı vericidir. Firefox baştan başlatılmak zorundaysa ya da kapanırsa, onu yeniden açtığınızda kaldığınız yere geri dönersiniz. Firefox'u bıraktığınız gibi bulmanızı sağlayan, yeni oturum kurtarma özelliğidir. Bakmakta olduğunuz sekmeler ve pencereler; formlarda yazmakta olduğunuz şeyler; devam etmekte olan indirme işlemleri; Firefox yeniden açıldığında hepsini bıraktığınız gibi bulacaksınız. Hatta Firefox 2'yi her seferinde kaldığı yerden devam etmek üzere ayarlayabilir ve başlangıç sayfasını açmaktan kurtulabilirsiniz. Böylece artık yerinizi hiç kaybetmeyeceksiniz.

Yazım Denetimi

Bazen aceleniz etmeniz gerekir ve bir kelimede önce hangi harfin yazılacağı konusunda tereddüt yaşarsınız. Firefox 2'de bulunan yazım denetimi özelliği sayesinde günlüğünüzde ya da yazışmalarınızda bu tür hatalar yapmaktan kurtulursunuz. Bu sayede daha önemli işleri düşünmeye vaktiniz kalır.

Arama Tavsiyeleri

Firefox 2'deki bazı arama motorları aklınızdan geçenleri okuyarak tam olarak ne aradığınızı size tavsiye edebilir. Arama çubuğunda yazmaya başlayın. Tavsiye listesini içeren bir açılır menü belirecektir. (Bu işlem Google, Yahoo! ve Answers.com arama motorlarında geçerlidir.)

Beslemeler (RSS)

Haber başlıklarının, bağımsız rock grubu podyaylarının (ing. podcast) ve yavru kedi fotoğraflarının ortak yanı nedir? Bunların hepsi beslemeler aracılığıyla abone olabileceğiniz şeyler. Firefox 2, beslemenin önizlemesini ve abone olma yollarını sunarak, size beslemeler konusunda tam bir egemenlik hakkı verir. Bunun için Firefox'un canlı yer imlerini, bilgisayarınıza kurduğunuz bir besleme okuyucusunu ya da My Yahoo!, Bloglines ya da Google Reader gibi bir Web tabanlı hizmeti seçebilirsiniz.

Canlı Başlıklar

Firefox 2'deki canlı başlık özelliği sayesinde gözünüzü takip ettiğiniz o açık arttırmadan ya da herhangi bir teslimattan ayırmayın. Sayfalardaki önemli bilgilerin düzenli olarak güncellenen bir özeti olan canlı başlıklar, bir yer imi etiketi kadar da ufaktır. Sayfadaki bilgi güncellendikçe canlı başlık da güncellenir. Firefox 2'deki bu özelliği denemek için Woot® : One Day, One Deal™
konumunu yer imlerinizin arasına alın.

Bütünleşik Arama

Firefox aradığınız şeyi bulmanıza yardım eder. Google, Yahoo!, Amazon, eBay, Answers.com ve Creative Commons arama motorları arama çubuğunda yüklü olarak gelir. Web'de nerede olursanız olun, aranacak şeyi girer girmez seçtiğiniz arama motoru size yanıt verir. İstediğiniz zaman arama çubuğundaki menüden yeni bir arama motoru seçebileceğiniz gibi, beğendiğiniz yüzlerce sitenin arama motorlarını da ekleyebilirsiniz.

Canlı Yer İmleri

Haber başlıklarını ve günlük beslemelerini Firefox'un canlı yer imleri sayesinde yer imi kenar çubuğunda ya da yer imi menüsünde görebilirsiniz. Tek bakışta beğendiğiniz sitede yayımlanan en son haberleri görüp ilginizi çeken başlığa tıklayarak doğrudan o haberin yer aldığı sayfayı açabilirsiniz.

Açılır Pencere Engelleyici

Firefox istenmeden açılan ve sizi canınızdan bezdiren pencereleri engelleyerek gezdiğiniz sayfalarda kontrolü size verir. Firefox'un açılır pencere engelleme sistemi, herhangi bir pencerenin açılması engellendiğinde, bilgi çubuğu ya da ekranın sağ altında beliren simge ile sizi bundan haberdar eder.

Düzgün Arayüz

Firefox 2'nin arayüzü tarama deneyiminizde herhangi bir değişikliğe yol açmadan kullanılabilirliği arttırmak üzere yeniden tasarlandı.

Erişilebilirlik

Firefox herkes için daha iyi bir tarama deneyimi sunuyor. Buna görme noksanlığı olanlar da dahil. Firefox, DHTML erişilebilirliği sunar. Geliştiriciler hareket engeli bulunanların daha az iş yapmalarını sağlamak için, bir belgede gezmek için gerekli sekme açma ve kapatma sayısını azaltacak sayfalar hazırlayabilirler. Ayrıca Firefox, Microsoft'un Windows için sunulan erişilebilirlik API'si olan Microsoft Active Accessibility desteğini de içerir. Bu destek sayesinde Firefox ile GW Micro's Window-Eyes ve Freedom Scientific's JAWS ekran okuyucuları bir arada çalışabilir.

Web'de Güvenle Yaşayın :)

Web harika bir yer. Ama bazen kötü insanlarla da karşılaşırsınız. Firefox sizi 7 gün 24 saat korumak için tetikte bekleyen hırslı camiası sayesinde casus yazılımları, bilgisayar korsanlarını, hilebazları ve istenmeyen posta gönderen kişileri sizden uzak tutar.

Yemlemeden Koruma

Mali bilgilerinizi korumanıza yardım ederek sizi kimlik hırsızlığından kurtaran yemleme (ing. phishing) sistemi, Firefox'un güvenliğini yeni bir düzeye taşıyor. Sahtekârlık şüphesi taşıyan bir siteyle ("yemleme sitesi" olarak bilinir) karşılaştığınızda Firefox sizi uyararak gerçekten aramakta olduğunuz asıl siteyi bulmanız için sizi arama sayfasına götürmeyi teklif edecektir.

Açık Kaynak Daha Güvenli

Firefox'un kalbinde, tüm Dünya'ya yayılmış binlerce tutkulu ve deneyimli geliştirici ve güvenlik uzmanı tarafından yürütülen, açık kaynaklı bir geliştirme süreci yatar. Açıklık çizgimiz ve etkin olarak çalışan uzman topluluğumuz, bir yandan ürünlerimizin daha güvenli olması ve daha çabuk güncellenmesini sağlarken, bir yandan da genel güvenliği arttıracak olan ve üçüncü kişiler tarafından sunulan en iyi güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarından faydalanmamızı olanaklı kılar.

Otomatik Güncelleme

Firefox'un güncelleme sistemi her zaman en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakar ve yüklenebilecek bir güvenlik güncellemesi varsa sizi haberdar eder. Bu güvenlik güncellemeleri ufak olur (genelde 200 KB - 700 KB) ve sadece ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik güncellemesinin çabucak indirilip kurulmasını sağlar. Otomatik güncelleme sistemi aracılığıyla Firefox uygulamasına Windows, Mac OS X ve Linux üzerinde çalışan 40'ın üzerindeki dilde güncelleme sunulur.

Casus Yazılımdan Koruma

Siz açıkça onaylamadıkça, Firefox hiçbir siteye, bilgisayarınıza dosya indirme, kurma ve program çalıştırma izni vermez. Nokta. Yazılım indirirken ya da kurarken bundan haberiniz olacak ve bilgisayarınızın kontrolünü elinizde tutmanız için Firefox size ne olup bittiğini her zaman söyleyecek.

Özel Veri Temizliği

Firefox size tarama bilgilerini temizleme olanağı sunar. Bu kolaylığa Firefox'un özel veri temizleme aracına tek bir tıklamayla ulaşırsınız. Evinizde de kullanıyor olsanız, kütüphanede de kullanıyor olsanız, Firefox'taki özel verilerinizi temizlediğinizde bu bilgilerin tamamen yok olduğundan emin olabilirsiniz.

Tarayıcınızı Kendinize Uydurun !

Firefox'u zenginleştirmek için binlerce yararlı eklentiden istediklerinizi seçin. Bu, Firefox'u kendi tarayıcınız hâline getirmenin en kolay yolu.

Herkes İçin Bir Eklenti

addons.mozilla.com sitesindeki binin üzerindeki eklentiden istediklerinizi seçebilirsiniz. Bir Firefox eklentisi alışverişte fiyatları karşılaştırmanıza, yer imlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza, tarayıcınızın bir köşesinde hava durumunu görmenize, günlüğünüze yazmanıza, haberlere ulaşmanıza, müzik dinlemenize; kısacası her şeyi sevdiğiniz tarayıcınızla yapmanıza yardımcı olur. Hatta tarayıcınızın görünümünü bile değiştirebilirsiniz. Düğmelerden renklere ve yazıtiplerine kadar her şey... Bu sayede de tarayıcınız sizin kişisel tarzınıza uymuş olur.

Eklenti ve Tema Yöneticisi

Yeni yönetim penceresi eklenti ve temaların idaresini geliştiren bir arayüz sunar. Bu yolla Firefox 2'yi özelleştirmeniz daha da kolaylaşır. Kurun, kaldırın, etkinleştirin, etkisizleştirin... Hepsi tek bir yerde.

Arama Motoru Yöneticisi

Artık arama çubuğuna çabucak yeni bir motor ekleyebilir, istediğinizi çıkarabilir ya da bunları dilediğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Ayrıca Firefox 2 kurulabilecek bir arama motoru olan siteleri algılar ve açılır menüdeki tek bir tıklamanızla sizin için bu arama motorunu kurar.


ssff3

dowh


::: LetitBit :::

Firefox_Setup_11.0.rar download for free on file share letitbit.net

::: Turbobit :::

??????? ???? Firefox Setup 11.0.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
sagemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
Cevapla

Bookmarks

Tags
110, final, firefox, mozilla, türkçe


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Mozilla Firefox 8.0 Final TR şerefli Full Programlar Arşivi 0 11-17-2011 15:44
Mozilla Firefox (Türkçe) 3.5.7 İndir Korax İnternet 2 05-17-2010 22:43
Mozilla Firefox (Türkçe) 2.0.0.15 ßy_KraL İnternet 1 01-29-2010 19:58
Mozilla Firefox 3 Türkçe AzRaiL İnternet 1 09-30-2008 09:40
Mozilla Firefox (Türkçe - Linux için) 2.0.0.12 Yaso Araçlar 0 06-24-2008 20:45


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:27 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628