Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > pc programları > Full Programlar Arşivi

Full Programlar Arşivi Full Program Arşivi.. AltForumları Kullanın

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

logo alınteri full

Full Programlar Arşivi


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-31-2009, 10:23   #1
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 907
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 364
DeNGeSiZ is on a distinguished road
Standart logo alınteri full

lbs logo lks2 ticariset anamenu1


Teknik Özellikler

Windows uyumluluğu
Yıllardır LBS ürünlerini kullanan işletmeler, LBS’nin titizlikle hazırlanmış kullanıcı arabirimininin sağladığı kısa öğrenme süresi ve her türlü karmaşık operasyonu hızlı ve hatasız yürütme avantajlarından yararlanmıştır.
Bu özellikler windows ortamının sağladığı kullanım ve öğrenim kolaylığı özellikleriyle de birleşmiştir.Kullanıcılar pek çok iş yazılımında karşılanmıyan tam Windows uyumluluğuna LKS2 ile kavuşabilir. LKS2’ye geçen müşterilerimiz Windows ürünü avantajları olan, Windows yazıcı uyumu, e-mail (örneğin rapor pencereleri üzerinden direkt olarak alınan raporun e-mail olarak ilgili kişilere gönderilebilmesi), mouse kullanımı,multi-tasking özelliği (kullanıcının, aynı anda birden fazla iş yapabilme olanağı) gibi özelliklere kavuşmuş olacaklardır.
Yönetim karalarına girdi oluşturan verilerin sisteme kolay ve hatasız girilmesi, bir bilgi sisteminden verim elde etmenin ön şartıdır. LKS2, Windows 95, 98 Windows2000 ve Windows NT işletim sistemlerinin sağladığı geliştirilmiş özelliklerden yaralanır. Windows istemciler birden fazla pencere arasında gerçek zamanlı güncelleme ve kayıt inceleme (browse) özellikleri içerir. MDI desteği program içindeki farklı işlemlere kolay erişim sağlar.

İlişkisel Veritabanı
LKS2 desteklediği MS DE ve MS SQL ilişkisel veritabanları sayesinde, işlemelerin güvenirlik, performans ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılar.


Genel Özellikler

Tümleşik Yapı
LKS2 tümleşik yapısı sayesinde veriler sisteme bir kez girilir ve işleri yürütürken bu bilgiye ihtiyaç duyan her kullanıcının erişimine açıktır.

Raporlar Formlar
LKS 2 rapor uyarlama aracı çeşitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanma, resim ekleme gibi Windows sisteminin sağladığı pek çok görsel avantajı içerir. Bu araçla var olan raporları uyarlayabilir ve bunlara yeni raporlar ekleyebiliriz.
Kolay kullanımı ve geniş filtreleme olanakları sayesinde SQL kullanmanıza gerek kalmadan sorgulamalar gerçekleştirilir.
Rapor çıktısı ekrana, yazıcıya veya dosyaya kaydedilebilir.Rapor çıktısı metin Excel, Access ve HTML formatında da saklanabilir.Ekran çıktısı üzerinden e-posta ile bir başka kullanıcıya veya iş ortağınıza raporlar, fatura sipariş vb. dökümanlar gönderebilirsiniz.LKS2 kullanıcısı olmayan iş ortağınız veya çalışanlarınız da bu doküman raporları ekran üzerinde inceleyebilir veya yazıcıya gönderebilir.
XML Desteği
LKS2 XML tabanlı veri değişim özelliklerini içerir. Veri aktarım özelliği tüm sistem genelinde yer alır ve faklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonunu sağlar.Üçüncü parti uygulamalarda veri alışverişini de bu yolla gerçekleştirebilir.

Genel Muhasebe
Genel Muhasebe sistemi güçlü ve esnek bir finansal kayıt ve kontrol sistemidir.
Son yasal düzenlemelere tümüyle uygun yapıdadır. Standart hesap planı kendiliğinden oluşur, alt hesaplar istenildiği gibi açılabilir.
· Hesaplara çalışma şekli parametreleri verilebilir. Örneğin stoklu bir hesaba miktar çek/senetli bir hesaba vade, ciro tarihi gibi ek bilgilerde mahsup işlemleri sırasında kaydedilir. Böylece diğer program bölümlerine gerek kalmadan, yalnızca muhasebeden tüm defter ve dökümleri alınabilir.
· Fişlere numara veya tarihe göre ulaşılabilir. Çalışmayı hızlandıran, fiş bakiyesini tek tuşla girme, satır kopyalama gibi özellikleri vardır.
· Bir fişte çalışırken fişi kapatmadan programın diğer bölümlerini veya bir başka fişi inceleme değiştirme olanakları vardır.
· Programın diğer bölümleriyle birlikte çalışarak muhasebeleştirme sırasında stok, fatura, cari hesap, çek/senete, Banka ve nakit kasa hareketlerine karşılık gelen tahsil, tediye ve mahsupların otomotik oluşmasını sağlar.
· Kasa defteri, Yevmiye defteri, Defter-i Kebir, Kambiyo senetleri defteri gibi resmi defterleri yasalara uygun bir biçimde döker.
· Genel Mizan, Aylık Mizan ve iki tarih arası mizan istenilen hesap düzeyinde ve aralığında alınabilir.
· Yeni yasal düzenlemelerle alınması zorunlu hale getirilen mali tablolardan Bilanço, Gelir Tablosu ve Satışların Maliyeti tablolarını yasaların öngördüğü düzeyde ve ayrıntıda döker.
· Yansıtma hesapları otomatik olarak yapılabilir.

Sabit Kıymetler
Sabit Kıymetler sistemi sayesinde kullanıcılar, satın almadan elden çıkarmaya dek tüm sabit kıymet yönetim işlevlerini gerçekleştirebilir, Sabit Kıymetlerin yerleşimlerini izleyebilirler.
· Sabit Kıymetlere ait kartlarda bu bölümde açılır. Kartları şirketlere özgü sınıflara ve bölümlere göre gruplandırmak mümkündür.
· Ödenen KDV’nin beyannameye yansıyan detayları her malzeme için ayrı ayrı tanımlanabilir. Yine her malzeme için amortisman türü (normal, azalan bakiyeler) ayrı ayrı izlenebilir.
· Sabit Kıymetler alımı faturaları, fatura bölümünden işlenir. Bu tür faturalardaki KDV hesaplamaları mevzuata uygun biçimde yapılır.
· Sabit Kıymetlere ait ve her yıl içinde istenen dönemlerde amortisman ve değerleme tahakkuku yapılabilir.

Aylık amortisman raporlarını demirbaşların giriş tarihlerine göre yapmak mümkündür.Ayrıca demirbaşların geçmiş dönemlerden gelen indirilecek KDV matrahı ve KDV’si, otomatik olarak KDV beyannamesine yansır.

Stok Yönetimi
İşletmelerin stok değer ve seviyelerini izleme ve yönetmelerini sağlar.Stok yönetimi bölümünü kullanarak işletmelerin müşteri beklentilerini zamanında karşılama performansı artar ve envanter maliyetleri kontrol edilir.
Stok Yönetimi bölümüm eldeki stok miktarı, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri hakkında güncel stok bilgisi oluşturur.
Stok değerleme yöntemleri ortalama ağırlıklı ortalama, FIFO, LIFO ve dönemsel ortalamadır. Barkod desteği operasyonların hatasız yürütülmesini sağlarken, lot ve seri numarası takibi bir ISO 9000 gereksinimi olan geriye doğru izlenebilirliği sağlar.
Sonuç olarak stok yönetimi ile işletmeler operasyonlarının kalitesini arttırarak ve stok maliyetlerini düşürerek müşterilerinin maliyetini garanti altına alır.

Fatura
· Stok bölümünde kesilmiş tüm irsaliyeler faturaya aktarılabilir. Program bekleyen irsaliyeler, yasal zaman aşımı gibi kontrolleri kendiliğinden yapar.
· Fatura kesildiğinde tutarı, ilgili cari hesaba faturanın cinsine göre borç veya alacak olarak işler. Aynı biçimde hareket gören stoklar gerektiği kadar düşer veya artar.
· Mallar, hizmetler, vade ve fiyat farkları istenildiği sayıda yapılabilen indirim ve masrafla birlikte aynı faturada yer alabilir.
· Mal bazında indirim yapılabildiği gibi fatura toplamında da istenilen biçimlerde ve istenilen sayıda indirim yapılabilir.
· Fatura altına istenilen sayıda masraf işlenebilir. Bunların KDV’leri istendiği gibi ayrıştırılabilir.
· Müşterinin bekleyen siparişlerini veya firmanın verdiği siparişleri bulur ve istenen kadarını faturaya aktarır.
· Stok açıklamaları faturada değiştirilebilir. Değişen açıklamalar hem fatura basımında kullanılır, hem de daha sonra incelendiğinde değiştirilmiş haliyle saklanır.
· Otomotiv , Bilgisayar vb. sektörlerde faturada bulunması gereken ek bilgiler faturaya eklenebilir.
· Satıcı kodu alanı kullanılarak şubelerin veya satıcıların kestiği faturalar anında toplanıp kota ve prim raporları alınabilir.
· Fatura tipleri tanımlanarak özellikleri önceden belirlenmiş faturalar kullanılabilir. Böylece işlemler daha da hızlandırılabilir.
· Tümüyle kullanan firmanın düzeyine uygun fatura veya irsaliyeli fatura basılabilir. Laser yazıcı kullanılabilir.
· Tercihe bağlı olarak stoklardan gelen ödeme planları birleştirilebildiği gibi, cari hesabın ödeme planı da faturaya bağlanabilir. Ya da faturada yeniden oluşturulabilir.
· Satır bazında KDV tutarları, yapılan indirimler ve fatura toplamından yansıyan indirimler yüzde ve tutar olarak görülebilir.

Cari Hesaplar
· Aylık satış toplamları ve tutarları kart üzerinden ister TL, ister döviz olarak, rakam veya grafik biçiminde izlenebilir.
· Müşteriler için riskler ve risk limitleri tanımlanabilir. Daha sonra işlem yapılırken istenirse program bu limitleri otomatik kontrol eder.
· Cari hesapların risklerinin dağılımları (nakit, çek/senet) tüm ayrıntılarıyla görülebilir.
· Cari Hesap işlemeleri satırlar halinde çok hızlı ve yalın biçimde izlenebilir.
· Kart üzerinden cari hesap hareketlerine ulaşılabilir, bunlar değiştirilebilir.
· İstihbarat alanı bölümlere ayrılabilir, bu bölümlere istenen başlıklar verilebilir ve daha sonra raporlamada bu başlıklar kullanılabilir.
· Bir cari hesaba alış ve satışta hangi fiyatların uygulanacağı belirlenebiliri. Bu durumda program faturada ilgili fiyatı otomatik olarak getirir.
· Cari hesaplara ait mal satış dağılım raporları alınabilir. İstenen aralıktaki cari hesapların istenen aralıktaki mallara ait alış ve satışları bir raporda toplanabilir.

Çek Senetler
· Her çek ve senet bir kart olarak saklanır. Daha sonra bu çek ve senetler e portföy numaraları ve vadelerine göre kolayca ulaşılabilir.
· Günlük hayatta kullanılan tüm bordro türleri mevcuttur. Bordrolarda çek ve senetlerin adedi, toplam tutarı ve ortalama vadesi otomatik hesaplanarak gelir.
· Program istenirse portföydeki çek ve senetler arasındaki istenen tutar ve vadeye en yakın düşecek biçimde kendiliğinden seçim yapabilir.
· Çek ve senetlerin durumları, yani “portföyde”, ciro edildi”, “bankaya verildi” gibi konumları, bu kartlar üzerinde adım adım izlenir. Her çek ve senedin kimden, hangi tarihte, hangi bordro ile geldiği tüm detaylarıyla gözlenebilir.
· Durum değişiklikleri kolaylıkla yapılır. Bu değişikliklerden dolayı oluşması gereken bütün dekont ve fişler otomatik oluşturulur.
· Statülere çok geliştirilmiş kontroller getirilmiştir. Böylece ciro edilmiş çeki tekrar ciro etme, ciro edilmiş senedi bankaya tahsil verme gibi yanlışlar yapma olasılığı program tarafından önlenir.
· Bordro düzenlenilirken sıralı çek ve senet oluşturulabilir.
· Raporlar arasında bulunan reeskont raporları, seçilen çek ve senetlerin, belirli bir tarihteki net değerini ve faiz tutarını hesaplar.

Bankalar
· Bankalar adları ve şube adları ile birlikte veya ayrı ayrı izlenebilir.
· Her bankada ticari ve kredi hesapları açılabilir. Kredili hesapların takibi yapılabilir.
· Ticari hesap başlığı altında mevduat kesilen çekler, takasa verilen çekler ve tahsile verilen senetler ayrı ayrı izlenebilir.
· Kredi hesabı başlığı altında da teminata verilen çek ve senetler ve karşılığında alınan krediler ayrı ayrı izlenebilir.
· Banka hesapları ile ilgili tüm giriş ve çıkışlar banka fişleriyle işlenir. Çek ve senet giriş ve çıkışları ise bordrolarla yapılır.

Kasa
· Kasa işlemleri arasında çek/ senet, tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük hayatta rastlanan her çeşit nakit hareketleri vardır.
· Ödeme ve tahsilat planlarında esnek formüllerle tablolar oluşturulabilir.
· İstenirse tahsil ve tediye işlemleri muhasebe bölümünden kapatılarak, yalnız kasalardan işlenebilir. Bu durumda kasaların gerçek bakiyeleri izlenir.
· Gider Makbuzu, yasal düzenlemekler uygun olarak kesilebilir, gerekli KDV ve diğer ayrıştırmaları program kendisi gerçekleştirir.
· Aynı gün kesilmiş faturalar kapatılabilir. Bu durumda fatura net tutarı ilgili kasaya nakden girer.
· Tek fişle toplu borç kapatma işlemi yapılabilir.

Logo Klasik için gerekenler
Ağ sunucuları için
Donanım
· 2000 uyumlu bir sistem ve en az Pentium III 500 MHz işlemci (Tavsiye edilen Dual Pentium III ve üzeri)
· 1-5 Kullanıcı için en az 256 MB Bellek

Yazılım
-MS Windows 98/ MS Windows NT Server / MS Windows 2000 Standart server
-MS SQL Server Client Software
Tek Kullanıcı veya ağ terminali için
Donanım
-2000 uyumlu bir sistem ve en az Pentium II 233 MHz işlemci (Tavsiye edilen Pentium III ve üzeri)
-En az 64 MB bellek (Tavsiye edilen 128 MB ve üzeri)
-3,5 “FDD
CD-ROM Sürücü
Minimum 4 Gb Sabit Disk
Fare

İstemci tarafından kullanılacak makine nın ekran kartı ve monitör performansı önemlidir. Önerilen ekran çözünürlülüğü min. 800 x 600, 256 renktir.


Yazılım
2000 yılı uyumlu hale getirilmiş MS Windows 98/2000, Ms Windows NT
MS Access 97/2000,MS DE
Fare ile uyumlu

DİKKAT : FULL KURULUM CD Sİ İÇERİR. LOGOYU KURUN. SERİAL İSTEDİĞİ BÖLÜMÜ DAHA SONRA BELİRLEYECEM DİYEREK DEVAM EDİN. SONRA SQL SERVER KURUN (İÇİNDE VAR) SONRA YENİDEN PAŞLATARAK. PACH ÇALIŞTIRIN. HER TÜRLÜ SORUNUNUZU YANITLAYABİLİRİM. UPLOAD KENDİME AİTTİR VE PROGRAMI KULLANIYORUM...

http://rapidshare.com/files/128292008/LKS2.part1.rar

http://rapidshare.com/files/128329826/LKS2.part2.rar

http://rapidshare.com/files/128368570/LKS2.part3.rar

http://rapidshare.com/files/128373706/LKS2.part4.rar
DeNGeSiZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
Alt 09-04-2010, 08:58   #2
 
Üyelik tarihi: Sep 2010
Mesajlar: 1
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 0
kavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud ofkavurt06 has much to be proud of
Standart

başlık logo alınteri ama bu lks 2.bana logo alınteri v3 hakkında yardımcı olabilirmisiniz
kavurt06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2012, 13:27   #3
 
Üyelik tarihi: Dec 2012
Mesajlar: 1
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 0
esclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud ofesclade34 has much to be proud of
Standart

link ler ölmüş ilgilenebilirseniz teşekkürü bir borç bilicem :)
esclade34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Tags
alinteri, alınteri, full, logo


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
AAA Logo 2008 2.10 FULL Korax Grafik & Resim 0 11-18-2008 11:48
The Logo Creator 5.0 Yaso Araçlar 0 06-26-2008 11:24
OEM Logo Manager 1.0 Yaso Araçlar 0 06-16-2008 21:19
CT Logo Changer 1.0 Yaso Araçlar 0 06-16-2008 18:56
Boot Logo 1.17c Yaso Araçlar 0 06-16-2008 16:30


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:59 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628