Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > > >

HTC HTC

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 01-11-2015, 13:49   #1
Korax
Android Destek
 
Korax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Yaş: 34
Mesajlar: 21.062
Tecrübe Puanı: 1000
Korax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond reputeKorax has a reputation beyond repute
Korax - MSN üzeri Mesaj gönder
icon37: HTC One (M8) Stok Recovery'ler - One M8 Orijinal recovery indir

STOCK RECOVERY 1.12.401.17

STOCK RECOVERY 1.12.502.18

STOCK RECOVERY 1.12.531.19

STOCK RECOVERY 1.12.631.17

STOCK RECOVERY 1.12.710.17

STOCK RECOVERY 1.12.771.17

STOCK RECOVERY 1.12.1540.17

STOCK RECOVERY 1.16.1700.16

STOCK RECOVERY 1.22.980.1

STOCK RECOVERY 1.54.161.5

STOCK RECOVERY 1.54.206.5

STOCK RECOVERY 1.54.401.5

STOCK RECOVERY 1.54.401.10

STOCK RECOVERY 1.54.651.8

STOCK RECOVERY 1.54.707.5

STOCK RECOVERY 1.54.771.5

STOCK RECOVERY 1.54.1540.9

STOCK RECOVERY 1.55.666.4





fastboot komutlarıyla yükleyebilirsiniz.
bunun için pc'ye htc driver kurun. telefonda usb hata ayıklama açık olsun.
telefonu bootloader moduna alın, fastboot usb moduna getirip kabloyla pc'ye bağlayın. htc driver kurulu oldugundan telefonu tanıyacaktır.
bu klasörü
c: ye atın. içindeki recovery.img dosyasının adını değiştirip yukardan indireceğiniz recovery'yi bu klasöre atın. adının recovery.img olduğundan emin olun.
daha sonra komut sistemini açın


cd c:\android fastboot flash recovery recovery.img

kodlarıyla recovery'nizi flaşlamış olursunuz.
aynı şekilde custom recovery de flaşlayabilirsiniz.
Korax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
Sizin Konu Yanıtlama Yetkiniz var
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
HTC One (M8) Orijinal Nandroid yedekleri - M8 Stok Romlar Korax HTC 0 01-11-2015 13:39
ElcomSoft Distributed Password Recovery v2.71.195 + Key indir download klipkolik Portable Program 0 07-11-2009 15:17
RAR Recovery Toolbox v1.1.8.17 Portable indir download klipkolik Portable Program 0 07-11-2009 13:32
OutlookEX Recovery 3.0 Yaso Araçlar 0 06-24-2008 09:10
eIMAGE Recovery 3.5.1 Yaso Araçlar 0 06-19-2008 02:35


Şu Anki Saat: 11:21


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows