Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > Oyun Alemi > Online Oyunlar > Knight online genel konular > Knight Online Genel > Knight Online > Knight Online Genel

Knight Online Genel Knight Online Hakkında Genel Konular

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

MultiClient Rehberi [Resimli Anlatım] [A'dan Z'ye Ayrıntılı anlatım]

Knight Online Genel


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2011, 18:26   #1
 
Üyelik tarihi: May 2011
Mesajlar: 11
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 210
GoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud ofGoDFaTHeR has much to be proud of
Standart MultiClient Rehberi [Resimli Anlatım] [A'dan Z'ye Ayrıntılı anlatım]

elam Arkadaşlar

Bu konuyu yoğun istek üzreine açtım,pmlere cevap vermekten usandığım için açtım smile güle güle gb kasın.Konu çok sayıda resim içerdiği için sayfa geç yüklenebilir, sayfayı bilgisayarınıza kaydetmenizi öneririm.

Her zamanki gibi bismillah diyip başlayalım...

Hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu ve merak ettiği konuların başında heralde MultiClient, yani aynı anda çoklu Karakter açma konusu gelir.Şimdi bu işi sıfırdan nasıl yaparız bunun cevabını alacaksınız.
Yazılanları adım adım takip ederseniz daha faydalı olur.

Hedefimiz 8 Client aynı anda açmak.

1.ADIM
Öncelikle bilgisayarınıza Knight Online oyununu kurun ve oyun klasörünü orjinal bulunduğu yerden başka bir konuma kopyalayıp/yapıştırın.Kopyaladığınız yeni oyun klasörünün ismi "KO1" olsun anlatımları bu ismi kullanarak yapacağım.


2.ADIM
Şimdi zaten kopyasını aldığımız için Orjinal oyunu, program ekle/kaldıra girip kaldırın.Çünkü Bu setup ile kurduğumuz oyunun, registry kayıtları tutuluyor, girdiğiniz her karakter kayıt altına alınıyor.Registry kayıtları içinde girdiğiniz tüm karakter bilgileri bulunduğu için TPT alma riskiniz artıyor,TPT riskini azalatmak için oyunun orjinalini sistemden program ekle/kaldır yoluyla kaldırıyoruz.


3.ADIM

İlk karakterimizin yani diğer charları kontrol edebileceğimiz karakterin ayarlarını ayrı yapacağız, Sonra diğer 7 Clientin ayarını bu 1. klasörden farklı yapacağız.
Şimdi İlk Clientin ayarlarını yapalım.

KO1 klasöründeki oyun klasörüne giriyoruz ve Options.exe dosyasını çalıştırıyoruz.Ayarlarını resimdeki gibi yapıyoruz ve "Save Changes and Start" butonuna basıp oyunu başlatıyoruz.


image

4.ADIM

Oyunu başlattıktan sonra Sol altta bir velet resmi var, ona basıyoruz,oradan option, daha sonra Graphic Option'a giriyoruz,Ayarları aşağıdaki gibi yapıp daha sonra option'dan Effect option'a giriyoruz onuda aşağıdaki resimdeki gibi ayarlayıp Save Settings butonuna basıp çıkıyoruz burdan.Şimdi oyunu kapatıyoruz.


image image


NOT: Bilgisayarınızın özellikleri düşükse oyunu 16 bitte çalıştırmanız bilgisayarınızı rahtalatacaktır, onun için PC çok iyi değilse, masa üstnü ekran çözünürlüğünü 16 bit yapın, sonra oyunların option'larına tek tek girerek hepsini 16 bit yapın, Bu sadece kasma dahada azalacaktır.Kullanılan RAM miktarı azalacktır.(Çünkü 32bit renk değinliği ile 16 bit arasında çok fazla fark var, bu renk değerleri heraplanırken RAM kullanılır.)


5.ADIM

İlk client klasörümüze yani KO1 klasörüne giriyoruz ve aşağıda resimde ismi sarı işaretli olan herşeyi siliyoruz komple.

image


- Daha sonra KO1 klasörü içindeki Misc Klasörüne giriyoruz.
- Misc içindeki Sky klsörü hariç herşeyi siliyoruz.
- Şimdi Misc içindeki Sky klasörüne giriyoruz.
- Ve aşağıdaki resimdeki dosyalar kalacak şekilde herşeyi siliyoruz.
NOT:Bu silmediğimiz dosyalar ışıklandırma dosyalarıdır bunları silerseniz oyun kapkaranlık olur hiç bir şey göremezsiniz.

image


- Daha sonra KO1 klasörü içindeki ChrSelect Klasörüne giriyoruz.
- ChrSelect klasörünün içindeki Data klsörünü siliyoruz.
NOT: dikkat edelim KO1 içindeki data klasörü değil bu farklı,ChrSelect içindeki data klasörü bu.
-- ChrSelect klasörünün içindeki "*.N3JOINT" uzantılı dosyalar,"*.N3ANIM" uzantılı dosylar ve "char_select.uif" dosyası hariç herşeyi siliyoruz.Bu saydığım 3 dosya tipi kalacak sadece hepsini silin.


6.ADIM

şimdi KO1 klasörünün kopyasını alıyoruz ve ismini KO2 yapıyoruz.Son durum aşağıdaki gibi olacak.

image

7.ADIM

-- KO2 klasöründe Chr klasörüne girin
-- "*.N3JOINT" ve uzantılı dosyalar ve "*.N3ANIM" uzantılı dosylar hariç herşeyi silin, hiç bişey kalmasın
-- KO2 klasöründeki DTex,Item,Info,npcimg,Object,sysmbol_us klasörlerini komple silin, Çünkü bu clientlerde hiç bir görsellik olmayacak.

NOT: SADECE GATE'ler ve merchantlar gözüksün istiyorsanız Linkteki dosyayı indirin ve oyun klasörüne atın.Atmadan önce oyun klasörü içindeki objecti silin komple. sonra bunu kopyalayın oraya.
8.ADIM

KO2 klasöründeki Options.exe yi çalıştırın, Visibilty Range değerini resimdeki gibi minimum yapıp save yapın ve çıkın.

image


9.ADIM

Şimdi KO2 klasörünün 6 tane daha kopyasını çıkartın, toplam 8 adet KO klasörü olsun.Son durum aşağıdaki gibi olsun.

image

10.ADIM

Siteden Mrforger'in yada TheSadRazhaM'ın yaptıkları MultiClient programlarından birini indirin ve 8 adet kopyasını çıkartıp her birini bir KO klasörü içine atın.Şimdi tek tek içlerine girip Oyunun konumlarını MultiClient ayarlarına kaydedin.Aşağıdaki resimdeki örnekteki gibi(örnekte TheSadRazhaM'ın multiclienti kullanılmıştır.)

image

11.ADIM

Her MultiClient programının kısayolunu masa üstüne atın ve isdeğiniz gibi isimlendirin 1,2,3... gibi.
Ve oyunları başlatabilirsiniz.Her oyunu kendi klasörü içine kopyaladığımız,Multiclientinden başlatın.

image


UYARI: BURDAN SONRAKİ ADIMLARIN YAPMANIZ ŞART DEĞİLDİR, KOXP KULLANANLARA TAVSİYE ETMİYORUM DC PROBLEMLERİNE SEBEP OLABİLİR AMA PAZAR YADA MADEN İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ.
YADA KOXP KULLANIYORSANIZ LİMİTLERİ FAZLA ZORLAMADAN KULLANMANIZ TAVSİYEMDİR.12.ADIM (isteğe bağlı adım, şart değil bunu yapmak) [BES kullanımı- işlemci kullanımını limitlemek için]


Click to Download adresinden BES programının son sürümünü indirin.

Bu program sayesinde kullandığımız Knight Online Clientlerinin harcadıkları işlemci güçlerini limitleyip istediğimiz seviyelerde çalıştırabiliyoruz.Bu sayede istediğimiz kadar Client açabiliyoruz.Fakat koxp kullandığınız Clientlerde tavsiye etmiyorum çünkü DC sorunlarına neden olabiliyor. Ama pazar Charlarınıza yada Maden charlarınızda pek sorun olmuyor.

Masa üstüne bir klasöre BES programını çıkartın.Klasör içinde BES.exe hariç herşeyi silin.Aşağıdaki resimdeki gibi olsun.

image


Şimdi BES.exe programını çalıştırın ve üstteki Options menüsünden "Allow Multiple Instances" seçeneğini seçin.Normalde BES programı aynı anda 3 tane oyun limitleyebiliyor, 3 işlemden fazla limitleme yapamıyor bu seçtiğimiz seçenek sayesinden BES.exe programı çalışırken tekrar BES.exe programına tıkladığınızda 2. bir BES programı çalışacak ve bu sadece 4,5 ve 6. işlemleride limitleyebileceğiz.Bu şekilde her tıkladığınızda tekrar yeni bir BES çalışacaktır ve her biri 3 işlem limitleyebilir.

Diyelimki 5 tane BES.exe çalıştırırsanız, 5x3= 15 Tane işlem limitleyebilirsiniz, bu sayı size kalmış ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.Bu özellik BES'in 1.4.2 versiyonuyla birlikte yeni koyuldu.Artık Crackli BES aramanıza gerek yok.imageKullanımı:
-Önce oyunlarınızı açın, oyun açılmadan limitleme işlemi yapmayın yoksa 3-4 satte açılır oyun smile

- Sonra BES programında TARGET butonuna basın.image

-Açılan yerdeki liste, Çalışan uygulama listedir, açık olan Knight Online oyunlarını görebilmeniz için programı yönetici olarak çalıştırmalısınız ve KESİNLİKLE multiclient ile girmeniz gerekiyor.
Listeden limitlemek istediğimiz oyunu seçiyor ve sağ alttaki Hide butonuna basıyoruz ve gizliyoruz.
Daha sonra Sağ üstteki Limit This butonuna basıp limitliyoruz.Oyunu artık limitlemiş bulunuyoruz.imageimage
Şimdi BES programında sağ altta Control butonuna basıyoruz ve işlemcileri ne kadar limitleyeceğimizi belirleyebiliyoruz.image image
Yukarıda gördüğünüz gibi "Unlimit" butonu var sağda ona basarsak limiti kaldırıp orjinal hale getirmiş oluruz.tekrar Limitlemek için aynı butona tekrar basarız.Eğer oyun limitlenmiş değilse butonun ismi unlimit yerine limit olur zaten.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi.

ibreyi %99a yaklaştıkça CPU kullanımı azalır. %1e yaklaştıkça daha fazla CPU harcar.
Koxp programları kullanıyorsanız BES ile fazla limitleme yapmanızı tavsiye etmem çünkü dc proglemlerine sebep oluyor.Ama Maden yaparken yada pazar charlarınızda istediğiniz gibi yapabilirsiniz, yani pazar charınızda %95 yapabilrisiniz DC etmez, ama sürekli pake yollayan koxp programlarında DC olmanız garanti.Onun için %75 civarını fazla geçmeyin.

NOT: yukarıda sağda gördüğünüz resimde
SLOT 1 de %95 limtlenmiş bir işlem var
SLOT 2 de %5 de ama limitlenmemiş bir işlem var, limit butonuna basarsanız işlemci kullanımını %5 azaltır.
SLOT 3 de hiç bir tanımlanmış işlem yok, yani bir işlem daha limitleme hakkınız var.


NOT:BES ile yaptığımız bu uygulamalarda %100 orjinal, hiç el değmemiş oyun klasörüleri kullanıldı.Oyunun normal şartlarda ne kadar kaynak tükettiğini BES kullanınca ne hale geldiğini gözlemleyebilmeniz için.Ama siz ilk maddelerde anlattığım dosyaları silin kesinlikle.

BES kullanmadan önceki sistemin durumu aşağıdaki gibiydi.133

155
13.ADIM (isteğe bağlı adım, şart değil bunu yapmak) [RAM kullanımını optimize etmek için]


Şimdi RAM kullanımını biraz azaltmak içni yapacağımız adım var.

Click to Download adresinden RAMRush adlı programı indirin ve kurun bilgisayarınıza, kurulum sonrasında saaytin yanında simgesi çıkacaktır.

Simgeye tıklayıp "Start Optimize" butonuna basın.Ve optimizasyın işlemi bitince gördüğünüz gibi RAM kullanım değerleri yaklaşık 750 Mb civarı düştü.Bu değer her PCde farklılık gösterir çünkü bu örnekte kullandığım Clientler En başta anlattığım fx dtex felan silinmemiş halleri yani orjinal clientler onun için ram ve işelmci kullanımı bu kadar yüksek çıkıyor.image


Aşağıda Gereksiz dosyalardan arındırılmış Clientlerle oluşan değerler ve hiç el değmemiş olan clientler arasındaki RAM kullanım miktarlarının karşılaştırmalarını göreceksiniz.

image wol errorResmi orjinal boyutlariyla görmek için tiklayiniz. Orjinal resim : 752x514 dir.image14.ADIM (isteğe bağlı adım, şart değil bunu yapmak) [TPT riskini azaltmak için]

Bu admın TPT almamak için daha doğrusu TPT riskini dahada azaltmak için.
Oyun klasörlerimiz içinde, "info" adında bir klasör,"*.klg" uzantılı bir veya daha fazla dosya ve "Scheduler.ini" dosyaları vardır, Bu dosyalar oyuna girdiğimiz karakterlerin bazı bilgilerini saklar, ayrıca registry kayıtları tutuluyor,burdaki bilgiler kontrol edildiği zamanlar TPT yeme riskiniz bulunur. Onun için Bu dosyaları ara sıra silmemiz gerekiyor.Bu işlemi otomatik yapan küçük bir script yazacağız şimdi.

- Masaüstüne sağ tıklayıp Yeni-->Yeni Metin Belgesi yoluyla Notepad programını açalım.

-Şimdi del komutunu yazıp, bir boşluk bırakıp, oyun klasörlerindeki info klasörünün yolunu yazalım.
Aynen aşağıdaki gibi olacak, kaç tane KO klasörünüz varsa hepsini ekleyin listeye.

del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO1\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO2\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO3\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO4\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO5\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO6\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO7\info\*.txt
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO8\info\*.txt


Bu işlem info klasörü içinde bizim krakter bilgilerimizi barındıran txt dosyalarını silecek, Tek tıklamayla bunların hepsini silecek.

Son durum resimdeki gibi olacak

image

- Şimdi del komutunu yazıp, bir boşluk bırakıp, oyun klasörlerindeki *.klg uzantılıdosyaların yolunu yazalım.
Aynen aşağıdaki gibi olacak, kaç tane KO klasörünüz varsa hepsini ekleyin listeye.

del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO1\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO2\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO3\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO4\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO5\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO6\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO7\*.klg
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO8\*.klgBu işlem oyun klasörü içinde bizim karakter bilgilerimizi barındıran .klg uzantılı dosyalarını silecek, Tek tıklamayla bunların hepsini silecek.

Son durum resimdeki gibi olacak

image


- Şimdi del komutunu yazıp, bir boşluk bırakıp, oyun klasörlerindeki Scheduler.ini dosyalarının yolunu yazalım.
Aynen aşağıdaki gibi olacak, kaç tane KO klasörünüz varsa hepsini ekleyin listeye.

del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO1\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO2\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO3\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO4\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO5\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO6\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO7\Scheduler.ini
del C:\Users\GM\Desktop\KO\KO8\Scheduler.ini


Bu işlem oyun klasörü içinde bizim krakter bilgilerimizi barındıran Scheduler.ini uzantılı dosyaları silecek, Tek tıklamayla bunların hepsini silecek.

Son durum resimdeki gibi olacak

image


-Son olarak Karakter bilgilerimizi registry kayıtlarında tutan anahtarı bulup sileceğiz.Burası çok önemli.

Şimdi başlat menüsünden çalıştıra girip [Win+R](basınca başlatın açıldığı tuş + R tuşu),
"regedit" yazın."HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KnightOnline" anahtarı altına girerseiz bu güne kadar o bilgisayardan girdiğiniz tüm karakterlerin IDlerini görebilirsiniz, şimdi bunlardan da kurtulmak için bir iki kod daha ekleyeceğiz.
son olarak şu iki satırıda ekleyin

cd c:\windows\system32
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KnightOnline" /f


son olarak dosya içeriğimiz aynen şöyle olmalı

image


işlem tamamlandı.Şimdi kaydetip çalıştırılabilir vaziyete getirelim.

-Şimdi üstten "Dosya" menüsünden "Farklı Kaydet'e" basalım.

image


- Dosya ismini tırnak içinde yazarak "sil.bat" yazıp kaydet botonuna basıyoruz.

image

-Şimdi oluşan bat uzantılı dosyayı çalıştırınca bu dosyaları komple silecek, bu küçük scripti TPT riskimizi azalatmak için ara sıra çalıştıralım.Tek yapmak gereken çitf tıklamak.

image


Son olarak dosyalarını sildiğimiz clientler için Zone changer programı linki vereyim.Bu sayede kapıları görmeden haritalar arasında geçiş yapabilirsiniz.


Object kapatanlar için Zone Changer


Bu film burda biter smile
The End
GoDFaTHeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Sponsored Links
Cevapla

Bookmarks

Tags
adan, anlatım, ayrıntılı, multiclient, rehberi, resimli, zye

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Mesajınız:
Seçenekler


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
smf kurulumu resimli anlatım SMF Forum Kurma - {Resimli Anlatım} Sevgi Smf (Arşiv) 0 04-01-2010 22:25
#### pokemon crater rehberi(resimli anlatım) ### DAVUTBEY Pokemon Crater 4 12-03-2009 20:58
Yetenek Kitapları Ayrıntılı Anlatım Korax Metin2 Oyun klavuzu 0 08-23-2009 20:21
Msn Space Rehberi A'dan Z'ye kadar уυѕυƒ Msn Teknik Destek 0 07-25-2008 10:14
Samsung SGH-L760 Oyun(Java Uyg.) Yükleme [Resimli+Ayrıntılı Anlatım] AzRaiL Samsung Program 0 02-03-2008 14:27


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:19 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628