Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > Müzik - Tanıtım > Müzik Sohbet

Müzik Sohbet Son Çıkan Albümler,Çıkacak Olan Albümler Dedikodular v.s Hepsini Yapmanız İçin Olusan Müzik Sohbet Bölümümümüz...

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Rock'N Coke

Müzik Sohbet


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-24-2009, 18:49   #1
Operator
 
Yaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 32.912
Teşekkürleri: 0
5 mesajına 5 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
Yaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond repute
Standart Rock'N Coke

Rock'N Coke
Rock'N Coke

2003'ten 2006'ya
Rock'n Coke festivali, gerek festival alanının yapılandırması ve tasarımı, gerekse katılımcılar, program ve vizyonu ile bugüne kadar Türkiye'de denenmiş festivallerden tamamıyla farklı bir etkinliktir. Dünya gençliğinin tutkusu haline gelen açık hava festival olayını Türkiye'de de benimsetmek ve geniş bir kitle için ortak platforma dönüştürmeyi hedeflemektedir. Rock'n Coke müzik kasabası, 3 gün boyunca temel motivasyonu müziğin yanında 50.000 kişinin temel ihtiyaçlarını da karşılayabileceği alternatif bir yaşam deneyimi sağlar.
Coca-Cola, Avrupa çapındaki 20 ülkede gerçeklestirdiği en kapsamlı müzik etkinliğini başlattı. Gençlerin farklı ülkelerde festival deneyimleri yaşamaları amacıyla oluşturulan Soundwave etkinliği kapsamında özel bir müzik treni ülkeler arasında seyahat edecek ve gençleri değişik festival alanlarına taşıyacak. Her seferinde farklı ülkelerden şanslı gençler Soundwave treniyle seyahat etme ve gittikleri ülkenin önemli bir festivaline katılma imkanı elde edecekler. Özel olarak tasarlanan Soundwave treninde yol boyunca farklı ülkelerden müzik grupları performans sergileyecek. Her vagonda farklı müzik türleri yansıtılacak. Böylece gençler yol boyunca festival ruhunu Soundwave treninde yaşayacaklar. Rock'n Coke Festivali ise Soundwave treninin son durağı olacak. 20 ülkeden pek çok genç Rock'n Coke için İstanbul'a gelecek.
Hezarfen Havaalanı, İstanbul'dan yaklaşık 50 km uzaklıkta ve 3 tarafı Büyükçekmece Gölü ile çevrili bir yarımada... 2 günlük maratonda dünyaca ünlü bir çok yabancı grup ve DJ'in yanısıra yerli müzisyenler de sahne alacak. Konserlerin dışında, kamp, aktivite / eğlence alanları, yiyecek & içecek dükkanları, sağlık merkezi/ ilkyardım çadırları, dinlenme alanları / çadırları, tuvaletler, otopark, bilet satış ve danışma noktaları bulunacak.
Sadece kamp alanı bileti alanların yararlanabileceği kamp alanına festivale günü birlik gelenlerin girmesine izin verilmeyecektir.
Sağlık Hizmetleri
Festival alanında kurulan sağlık merkezlerinde katılımcıların karşılaşabileceği olası sağlık sorunlarına yönelik hazırlık yapılmış, ilaç ve tıbbi malzemeler sağlanmaktadır.
Festival boyunca aralıksız hizmet verecek ilk yardım çadırları, tam donanımlı bir sağlık merkezi ve acil durumlar için de ambulanslar hizmet verecektir. Ücretsiz hizmet sunulacak sağlık merkezlerinde uzman doktor ve sağlık personeli bulunacaktır.
Uygunsuz ilaç kullanımını engellemek için aşağıda festival alanına sokulmasına izin verilecek ve verilmeyecek ilaçların listesi bulunmaktadır.
İçeriye sokulmasına izin verilecek ilaçlar (yanlarında reçete bulunması şartıyla)
Hipertansiyon, diabet, astım ve epilepsi (sara) ilaçları
Reçete gösterilmesi kaydıyla doktor tarafından sürekli ya da bir süre düzenli kullanılması gereken reçeteli ilaçlar.
Bu ilaçlar, 3 gün kullanılacak maksimum dozda ve orjinal ambalajında olduğu takdirde içeri alınacaktır.
Festival alanına enjektör getirilmesine izin verilmeyecektir. Uygulaması enjektörle yapılan ilaçlar için gerekli malzeme sağlık merkezinden ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Sadece ayarlanabilir insülin kalemleri ve uygulanmaya hazır özel enjeksiyon formundaki ilaçlar kapıda yapılacak kontrol sonrası içeri alınacaktır.
Her türlü yeşil ve kırmızı reçeteye tabi ilaçlar ve antidepresanlar, ilacı öneren doktorun reçete örneği ile maksimum 3 günlük doz ve orjinal ambalajı ile kapıda yapılacak kontrol sonrasında içeri alınacaktır.
İçeriye sokulmasına izin verilmeyecek ilaçlar ve malzemeler
Yukarıda belirtilen ilaçların dışında kalan tüm ilaçlar
Her türlü enjektör ve turnike malzemesi
Orjinal ambalajında olmayan torbalarda ya da küçük ilaç kutularında getirilen her türlü ilaç
Yanıcı ya da parlayıcı özelliği olan malzemeler
Kanunlar tarafından kullanımı yasaklanmış her türlü madde
Reçetesiz satılan doğal ilaçlar, uyku ilaçları vb.
Unutma!
* Festival kamp alanı bileti
* Fotoğraflı kimlik (nüfus kağıdı, ehliyet, pasaport,vb.) belgesi
* Çadır, uyku tulumu ve mat, çadır için kilit
* Örtü
* Rahat ayakkabı ve yedeği
* Her türlü hava koşuluna uygun giysi ve yedekleri
* Kişisel hijyen ve temizlik malzemeleri
* Varsa; reçetede belirtilen doza göre maksimum 3 günlük miktarda reçeteleri ile birlikte ilaçlar
* Güneş kremi ve koruyucular
* Şapka, siperlik, güneş gözlüğü
* Küçük el feneri
Sakın!
* Açık ve kapalı yiyecek-içecek
* Alkol içeren her türlü içecek ve sıvılar (kolonya, parfüm, vb...)
* Tedaviniz kapsamında olduğu reçete ile kanıtlanmadıkça, kırmızı reçete kapsamında olan sakinleştirici, teskin edici ve tüm ilaçlar...
* Yasadışı madde ve uyuşturucular...
* Kamp ocağı ve tüp
* Her türlü yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı madde
* Ateşli (ruhsatlı bile olsa) silahlar
* Çakı, bıçak ve her türlü delici ya da kesiciler
* Cam şişe ve malzemeler
* Havai fişek, maytap vb...
* Metal kutulu ya da cam şişeli pulvarizatörler, sprey deodorantlar
* Lazer kalem, anahtarlık, vb...
* Telsiz, radyo, müzik seti, vb...
* Her türlü ses kayıt cihazı
* Her tür profesyonel görüntü kayıt cihazı ve ışığı
* Her cins evcil havyan (rehber köpekler hariç)
Önemli!
* Kamp alanında konaklayacak katılımcılar kamp alanına giriş kapılarında bilet kontrolü ve güvenlikten geçtikten ve özel bileklikleri takıldıktan sonra kamp alanına girebilecekler. Festivali izlemek isteyenler beraberlerinde getirdikleri eşyalardan sorumludur.
* Değerli eşyalar için alanda emanet dolabı bulunmamaktadır. Kaybolmasını göze alamayacağınız eşyaları yanınızda getirmemeniz özellikle tavsiye edilir !
* Kamp alanında çadırınızın yerini aklınızda tutmanız, uyumak için döndüğünüzde çadırınızı bulmanızı kolaylaştıracaktır.
* Kamp alanında konaklamak için özel araçları ile gelenler araçlarını sadece görevlilerin göstereceği yerlere yine görevlilerin uyarılarına uygun şekilde park etmelidirler.

Ve 2006
Rock'n Coke kapıda..
Rock'n Coke 1 Eylül Cuma saat 18:00'da kapılarını kampçılara açıyor. Aynı gün çeşitli sponsor ve Hayata Artı çadır aktiviteleri ile karşılanacak olan kamp sakinleri Burn Sahnesi'nde sadece onlara özel Popcorn'un canlı performansı ve Sona'nın Dj set'i ile festival coşkusunu yaşamaya başlayacaklar.
Festival alanında nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz?

Rock'n Coke festivalinin düzenleneceği Hezarfen Havaalanı'na TEM (O2) veya yaygın tanımı ile E6 üzerinden ulaşılabileceği gibi, trafik yoğunluğu olan E5 veya eski ismi ile Londra Asfaltı'ndan da gelmek mümkündür.
Özel otomobili ile geleceklerin TEM üzerinde Çatalca çıkışını kullanmaları ve Ahmediye Köyü tabelalarını takip etmeleri, E5'i tercih edenlerin de Çatalca-Mimar Sinan çıkışını kullanmaları ve Karaağaç Köyü tabelalarını takip etmeleri özellikle önerilmektedir.
E6 Çatalca çıkışından itibaren yerleştirilecek yönlendirme tabelaları katılımcıların Hezarfen Havaalanı'na ulaşmalarında kolaylık sağlayacaktır. Özel aracıyla gelenlerin bunları gözönünde bulundurarak E6 Çatalca çıkışını kullanmalarını önemle rica ederiz.

Otopark
Festival alanı çevresinde 5000 araçlık otopark bulunmaktadır.
Otopark ücreti: 8 YTL

Servis
02-03 Eylül 2006 tarihlerinde İETT ve İDO işbirliği ile şehirden festival alanına 09:00-21:00 saatleri arasında sürekli servis sağlanacaktır. 01 Eylül Cuma günü kamp alanı katılımcılarına özel servisler ile 17:00, 18:00 ve 19:00'da aşağıdaki noktalardan hareketle şehirden Hezarfen Havaalanı'na ulaşım imkanı sağlanacaktır. Ulaşım bedeli Anadolu yakası; Kadıköy'den 4 tam bilet, Avrupa yakası; Bakırköy'den 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy'den 3 tam bilettir.
İETT Otobüsleri hareket noktaları; Avrupa yakasında; Bakırköy Özgürlük Meydanı, Bakırköy İDO iskelesi, Taksim Meydanı otobüs durakları ve Mecidiyeköy viyadük altı, Anadolu yakasında ise; Kadıköy'dür.
Festival alanından şehre dönüş
Festival alanından düzenli olarak 22:00'e kadar şehre dönüş; İETT Otobüsleri ile Avrupa yakasında Bakırköy'e 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy duraklarına 3 tam bilet, Anadolu yakasında Kadıköy durağına 4 tam bilettir.
22.00'den sonra ise Hezarfen Havaalanı'ndan şehir içinde belirlenen bazı özel noktalara 03:30'a kadar özel servisler hizmet verecektir. Servislerin güzergahı, TEM otoyolundan Aksaray ve Taksim yönüne, yine TEM otoyolundan Kadıköy'e ve E-5'ten Bakırköy istikametine olacaktır. Bakırköy, Aksaray ve Taksim yönüne dönüş ücreti 5 YTL; Kadıköy'e dönüşü sağlayacak servis ücreti ise 7.5 YTL'dir Ücretlerin nakit olarak ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca 4 Eylül Pazartesi günü sabah saat 09:00 ve 10:00'da Taksim istikametine İETT araçları 3 tam bilet karşılığı hareket edecektir.
01-02-03 Eylül 2006 tarihlerinde, Rock'n Coke biletini gösteren herkese Bostancı-Bakırköy, Bakırköy-Bostancı;Kadıköy-Bakırköy,Bakırköy-Kadıköy seferleri İDO tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Yanınıza alacağınız çantada aşağıdakilerden olup olmadığını kontrol edin!
* Festival Bileti
* Fotoğraflı Kimlik Belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport vs)
* Kampçılar için : Çadır, uyku tulumu ve mat, çadır için kılıf
* Örtü
* Rahat bir ayakkabı ve yedeği
* Her türlü hava koşuluna uygun giysi ve yedekleri
* Kişisel hijyen ve temizlik malzemeleri
* Eğer kullanıyorsanız, reçeteleri ile birlikte 3 günlük miktarda ilaçlar.
* Güneş kremi ve koruyucular
* Şapka, siperlik, güneş gözlüğü
* Küçük bir el feneri

Yanınızda olmaması gerekenler!
* Açık ve kapalı yiyecek-içecek
* Alkol içeren her türlü içecek ve sıvılar (kolonya, parfüm, vb...)
* Tedaviniz kapsamında olduğu reçete ile kanıtlanmadıkça, kırmızı reçete kapsamında olan sakinleştirici, teskin edici ve tüm ilaçlar...
* Yasadışı madde ve uyuşturucular...
* Kamp ocağı ve tüp
* Her türlü yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı madde
* Ateşli (ruhsatlı bile olsa) silahlar
* Çakı, bıçak ve her türlü delici ya da kesiciler
* Cam şişe ve malzemeler
* Havai fişek, maytap vb...
* Metal kutulu ya da cam şişeli pulvarizatörler, sprey deodorantlar
* Lazer kalem, anahtarlık, vb...
* Telsiz, radyo, müzik seti, vb...
* Her türlü ses kayıt cihazı
* Her tür profesyonel görüntü kayıt cihazı ve ışığı
* Her cins evcil havyan (rehber köpekler hariç)

Cardrock'ınızı önceden almayı unutmayın!
Akbank bu yıl da festivalin resmi Bankası. Festival boyunca yiyecek-içecek harcamalarında kullanılacak CardRock'lar, bu yıl da festival öncesinde Akbank şubelerinden temin edilebilecek. 50 ve 100 YTL'lik CardRock'ları İstanbul'daki belirli Akbank şubelerinden almak mümkün. CardRock alınabilecek Akbank Şubeleri ve dağıtım tarihi www.exi26.com'dan takip edilebilir.
Kamp alanı kurallarını biliyor musunuz?
* Kamp alanında konaklayacak katılımcılar kamp alanına giriş kapılarında bilet kontrolü ve güvenlikten geçtikten ve özel bileklikleri takıldıktan sonra kamp alanına girebilecekler.
* Festivali izlemek isteyenler beraberlerinde getirdikleri eşyalardan sorumludur.
* Değerli eşyalar için alanda emanet dolabı bulunmamaktadır. Kaybolmasını göze alamayacağınız eşyaları yanınızda getirmemeniz özellikle tavsiye edilir !
* Kamp alanında çadırınızın yerini aklınızda tutmanız, uyumak için döndüğünüzde çadırınızı bulmanızı kolaylaştıracaktır.
* Kamp alanında konaklamak için özel araçları ile gelenler araçlarını sadece görevlilerin göstereceği yerlere yine görevlilerin uyarılarına uygun şekilde park etmelidirler.

Kamp alanında sizi neler bekliyor?
* 24 saat hizmet veren danışma merkezleri
* İlkyardım istasyonları
* Tuvaletler
* Standart ve bedensel engelliler için tuvaletler
* El-yüz yıkama istasyonları
* Çöp ve atık istasyonları


Alternatif rock dünyasının kalbi 2 gün boyunca hezarfen havaalanında atacak!
Rock'n Coke programı bir kez daha dünyaca ünlü bir çok isim ve grubu içeriyor.
İşte saat saat Rock'n Coke programı :
  • 2 EYLÜL CUMARTESİ
ANA SAHNE
14:00 14:50 Hayko Cepkin
15:20 16:10 Yüksek Sadakat
16:40 17:30 Mercury Rev
18:00 18:50 Gogol Bordello
19:20 20:20 Şebnem Ferah
20:50 22:05 Kasabian
22:35 00:05 Muse

BURN SAHNESİ
12:00 13:15 Aydilge
13:45 15:15 DANdadaDAN
15:45 16:30 West End Girls
17:00 18:30 Portecho
18:30 20:00 Rocktronica
20:00 22:00 The Glimmers
22:00 00:00 Dj Demi
00:00 02:00 Danny Howells
02:00 04:00 Tangun
  • 3 EYLÜL PAZAR
ANA SAHNE
14:00 14:50 Ogün Sanlısoy
15:20 16:10 Vega
16:40 17:30 Reamonn
18:00 18:50 Duman
19:20 20:35 The Sisters of Mercy
21:05 22:20 Editors
22:50 00:20 Placebo

BURN SAHNESİ
14:00 14:50 Ogün Sanlısoy
15:20 16:10 Vega
16:40 17:30 Reamonn
18:00 18:50 Duman
19:20 20:35 The Sisters of Mercy
21:05 22:20 Editors
22:50 00:20 Placebo


UNUTMAYIN!
* Kamp biletleri tükenmiştir. Kapıda kamp bileti satışı kesinlikle yapılmayacaktır.
* Sahte ve karaborsa bilet satışı ile ilgili olarak, Biletix gişesi dışında üçüncü şahıslardan bilet satın almamanızı rica ederiz. Sahte bilet sahipleri festival alanına alınmayacaktır.
* Rock'n Coke İstanbul 2006'da sağlık, ulaşım ve diğer tüm ayrıntılı bilgiler için lütfen www.rockncoke.com adresini ziyaret edin.
__________________
images?q=tbn:ANd9GcSSVf7Nbc7rsfF-F7DrfWwBua8n1m2a9nr0JufrZAxb2Y-lSHad


Tüm bölümlerimize yetkili alımları başlamıştır başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız


Yaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Sponsored Links
Alt 06-24-2009, 18:49   #2
Operator
 
Yaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 32.912
Teşekkürleri: 0
5 mesajına 5 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
Yaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond repute
Standart

Rock'n Coke'un gizli assolistleri

İstanbul'un en işlek caddeleri billboard ilanlarıyla, bez afişlerle malum festivalin kahverengisine bürünmüş, bütün gazeteler, dergiler ve televizyonlar bir ucundan bugün başlayacak büyük rock buluşmasına yer vermiş, başlığa bakıp şaşıracaksınız: Artık Rock'n Coke'ta gizli kalmış ne olabilir ki?

Ama öyle demeyin, noenlarda assolist ampulleri hep daha yüksek volt çeker. Velhasıl bu yıl Rock'n Coke'un assolistleri Placebo ve Muse. Her iki grup da daha önce memleketimizi teşrif etmişler, sevenlerinin kanlarını kaynatmışlar. Fakat ışıklı panoda isimleri daha alt sıralarda yazanlara kanı kaynayanlar da var. Kasabian, The Sisters of Mercy, Gogol Bordello ve Editors'ı, heyecanla bekleyen sevenleri, en samimi hisleriyle anlattı.

GOGOL BORDELLO

Kimsenin evlenmek zorunda kalmadığı düğün
İki senesi vardır; memleket dahilinde bir grup insan var, bırakın 'Sahnede kimi görmek istersin?' sorusunu, 'Dile benden ne dilersen' mucizesinde 'Ya Gogol Bordello buraya gelsin ya da ben onların oraya gideyim' demiştir, diyebilir en azından. Kimse alınmasın ya da alınsın n'apalım, o bir grup insan için bu sene koskoca Rock'n Coke, Gogol Bordello'dur. Kim bu gelenler, kuş mu konduruyorlar?

Elebaşları Eugene Hütz, Kiev doğumlu. Doğduğu yer sonra Ukrayna olur, Hütz önce doğusunda seker, batısına geçer, uyandığı yer Avrupa olur. Kendisi gibi göçmen dört arkadaşla daha New York'ta buluşur. İlk sahneleri zaten düğünler olmuş, şimdi verdikleri her konser de kimsenin evlenmek zorunda kalmadığı düğünlere benziyor zaten. Çingene havaları, Balkan fıkırdamaları, rock'ın istikbali, punk'ın zamanesi... Küreselleşmeye hiç bu kadar güzel karşı durulmamıştır, bu buluşmanın 'coke' ortamında gerçekleşmesi ayrıca manidardır, bir bildikleri vardır.
Pınar Öğünç


EDITORS
Tam festival grubu
Bu yılki Rock'n Coke'da performansı en çok merak edilen isimlerden biri de Birmingham çıkışlı Editors. 2005'te yayımladıkları ilk albümleri The Back Room ile, Eylül 2006'da sahibini bulacak olan Mercury Prize'a, Thom Yorke, Arctic Monkeys gibi isimlerle birlikte aday olan grup, öncellikli olarak Interpol'un Paul Banks'i gibi tınlayan vokalistleri Tom Smith ile dikkat çekti.

Müziklerindeki Joy Division tarzı karanlık, depresif öğelere rağmen, melodilerinin çoğunlukla Gang Of Four gibi hızlı ve akıcı olması sebebiyle tam bir festival grubu olan Editors, Rock'n Coke kapsamında asla kaçırılmaması gereken bir isim olarak ön plana çıkıyor. Ki zaten bu yıl Lollapalooza, V Festival, Ibiza Rocks gibi büyük organizasyonlarda isimlerinin nispeten büyük punto ile yazılmış olması, Editors konserlerinin nelere gebe olabileceği hakkında bir tahmin yürütmenize yardımcı olabilir. Halihazırda daha önce Türkiye'de izleme fırsatını bulduğumuz iki headliner'ın, Muse ve Placebo'nun altında onları da görebilecek olmamızın avantajını iyi değerlendirin.
Alper Bahçekapılı


THE SISTERS OF MERCY
Kült grup diye buna derler
Yakın zamana kadar külliyen tu kaka edilmiş 1980'ler müziği içerisinde en sıkı ürünlerini veren gotik, post-punk kanadın ilk zikredilmesi gereken isimlerinden biri, bu şahsiyetler. 1980'de kurulup, aslında bir tür rahibe tarikatı olup, Leonard Cohen'in ******leri konu edinen aynı adlı parçasını kendilerine isim bellediler. 1990'da dağılır gibi oldular. Plak şirketleri ile 1994'te papaz oldular ve kayıt yayımlamaya tövbe ettiler. O gün bugündür, yeni parçalarını dahi sahnedeki icrası ile bırakıp, perdeyi çekiyorlar. Lafın özü sağlam bir konser grubular. Değişmez kurucu eleman 'arıza' bariton Andrew Eldritch önderliğinde, 2004 yılındaki bir yıllık soluklanmalarını saymazsak 10 yıldır sahnenin tepesindeler. Albüm çıkarıp çıkarmayacakları bir muamma. Geçen sene 25. yıllarını gene sahnelerde kutlayan bu çeyrek asırlık endüstriyel, gotik, post-punk, şarkıcı geleneği menşeli The Sisters Of Mercy, konser süresince bizi, gayet kendi çizgisine çektiği muhtelif yorumlarıyla da müzik tarihi içerisinde önüne katıp gezdirecek diye umut ediyorum.
Cem Sorguç


KASABIAN
Bugünün Led Zeppelin'i
Son dönem (son beş yıl diyelim) Britanya'da yaşanan 'gitar müziği' patlamasında pek çok grup parladı, söndü. Kasabian hayatta kalmayı başaranlardan. Avrupa ve Türk gençliği kendilerini ilk albümlerindeki (Kasabian, 2004) iki baba single ile tanıdı. Biri 'Processed Beats', diğeri 'Club Foot'. Güçlü bir gitar sound'ları var. Led Zeppelin 2006'da kurulsa ve insanların dans da edebileceği türde bir müzik yapsa nasıl olurdu sorusunun yanıtı gibi. İngiltere'nin Leicester kentinden geliyorlar ve mesela Four Four Two'ya Leicester City formalarıyla poz verecek kadar futbola düşkünler. İsimlerine gelince, meşhur Charles Manson cinayetleri davasındaki sürpriz tanık, ifadesiyle tarikatı mahkûm ettiren ve tanık koruma programına girerek ortadan kaybolan Linda Kasabian'dan geliyor.

İkinci albümleri 'Empire' henüz piyasa çıktı. Kasabian şu sıra Avrupa'nın en çok konuşulan gruplarından biri, İngiltere'deki en büyük festivallerden Virgin Festival'da çaldılar ve Rock'n Coke kadrosuna dahil olmaları büyük başarı. Konserleri Virgin Festival'da Radiohead ile çakıştığı için çok kalabalık değildi. Ama İstanbul'da hafta sonu izleyeceğimiz en iyi konserlerden biri olacağa benziyor. Sabırsızlıkla bekliyorum.
Mehmet Tez
__________________
images?q=tbn:ANd9GcSSVf7Nbc7rsfF-F7DrfWwBua8n1m2a9nr0JufrZAxb2Y-lSHad


Tüm bölümlerimize yetkili alımları başlamıştır başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız


Yaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 06-24-2009, 18:50   #3
Operator
 
Yaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 32.912
Teşekkürleri: 0
5 mesajına 5 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
Yaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond repute
Standart

Rock’N Coke, müziğin temel motivasyon oluşturduğu bir açık hava müzik festivali olmanın ötesinde, 3 gün boyunca 55.000 kişinin bir arada yaşadığı ve her türlü yaşamsal ihtiyacın ekforumsonforumsonforumsonsiz olarak karşılandığı bir “müzik kasabası” yaratıyor ve katılımcılara alternatif bir yaşam sunuyor.
attachment
Coca-Cola ana sponsorluğunda, Pozitif organizasyonu ile yapılan festival, müzikal vizyonu geniş tutularak rock ve akraba türlerine yer vererek uluslararası müzik piyasasındaki güncelliği yakalamayı hedefliyor.
Hezarfen Havaalanı 5 yıldır müzik dünyasının yıldızlarını karşılıyor.
Dört yılda dünyanın önde gelen müzik festivalleri arasında yerini alan Rock’n Coke şimdiye kadar çeşitli ülkelerden 79 yabancı, 56 yerli grup olmak üzere 500’den fazla müzisyeni ağırladı.
Alternatif Rock’un Türkiye ve dünyadaki en parlak yıldızlarını on binlerce izleyiciyle buluşturan Rock’n Coke İstanbul’da bugüne kadar sahne alan gruplar arasında Pet Shop Boys, Iggy & the Stooges, The Cure, Placebo, Muse, Simple Minds, Suede, The Cardigans, 50 Cents, The Rasmus, Korn, The Offspring, Skin gibi devler de bulunuyor.
İlk yıl iki günde toplam 40 bin kişi tarafından izlenen, 4 bin kişinin çadır kurduğu ve hazırlıklarında yaklaşık 2.000 kişinin görev aldığı Rock’n Coke, günümüzde 55 bin izleyiciyi ağırlayan, 10 bin kişi kamp yaptığı, 7.000 kişinin görev aldığı Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği konumunda.

Yourope
Rock'n Coke, Avrupa Festivaller Birliği "
Yourope"un üyesidir. Avrupa'da yaklaşık 30 festivali temsil eden Yourope'un üyeleri arasında Roskilde, Pinkpop, Werchter, Arezzo Wave, PopKomm, Hurricane gibi dünya çapında festivaller bulunmaktadır.
98 yılında kurulan Yourope, 35 Avrupa festivalinin üye olduğu, 3 milyonu aşkın festival katılımcısının çekim alanını temsil ediyor. Yourope, Avrupadaki festivallerin çevre bilinci, çalışma, güvenlik ve sağlık koşullarını güçlendirmek adına başlatılan bir oluşum.
En önemli amacı ise deneyimlerin, sorunların paylaşıldığı ortak bir platform yaratarak festival düzenleyicileri ve katılımcıları için kolektif bir bilinç oluşturmak. Yourope, Avrupa müzik festivalleri arasında aktif bir bağ kurarak festivallerin kalitesini arttırmayı, karşılıklı festival deneyimini kolaylaştırmayı ve festivallerarası çeşitli projeleri desteklemeyi amaçlıyor.
Aynı zamanda Avrupa Yetenek Değişimi programının da kurucusu olan Yourope genç yeteneklerin Avrupa festivalleri arasında dolaşımını sağlamayı amaçlıyor."Yourope" üyeliği Rock'n Coke'u geliştirerek, “açık hava festivalleri”ni Türkiye’de benimsetmek ve yaymak için, Rock'n Coke ve Türkiye'yi Avrupa'nın kültürel kulvarında tanıtmasına katkıda bulunacaktır.

Pozitif
Müzik piyasasında lider konumunda bağımsız bir kuruluş olan Pozitif, cazdan rock’a, dünya müziğinden elektronikaya tüm müzikal açılımları barındıran festivalleri, konserleri, albümleriyle müzik dinleyicisine ulaşmayı amaçlıyor. Türkiye’de, özellikle de İstanbul’daki başlıca müzik etkinliklerini düzenleyen Pozitif, Eylül 2003’te Rock’n Coke Festivalini düzenleyerek bir ilke daha imza attı.
Şimdiye kadar Efes Pilsen Blues Festival (17.), Akbank Caz Festival (16.), Efes Pilsen One Love Festival (5.), Rock’n Coke (4.) , Fujifilm Müzik Günleri gibi müziğin farklı türlerini kapsayan festivallerin ve bireysel konserlerin organizasyon ve tanıtımının yanı sıra, Pozitif kendi alt şirketleri ile booking, konser mekanı (Babylon ve Babylon Alaçatı), sanatçı menajerliği, plak ve müzik şirketi (Pozitif Yapım: Doublemoon), müzik lisanslama (Pozitif Edisyon) ve radyo programcılığı gibi müziğin her alanında aktif olarak yer alan bir kuruluştur.
Pozitif'in yaratıcı gücü, "müzik aracılığıyla insanların yaşamı algılayışını değiştirmek" odaklı vizyonundan kaynaklanıyor. Özündeki bu idealist ve keşifçi yaklaşımla Pozitif değişik müziklerin zenginliği ve heyecanını sunarak ilham verici ve çok kültürlü bir platform yaratmayı hedefliyor.
__________________
images?q=tbn:ANd9GcSSVf7Nbc7rsfF-F7DrfWwBua8n1m2a9nr0JufrZAxb2Y-lSHad


Tüm bölümlerimize yetkili alımları başlamıştır başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız


Yaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 06-24-2009, 18:50   #4
Operator
 
Yaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 32.912
Teşekkürleri: 0
5 mesajına 5 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
Yaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond repute
Standart

Rock’n Coke 5. yılında..
attachment
Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği olan festival 5. yılını The Smashing Pumpkins ve Franz Ferdinand ile kutluyor!
İSTANBUL - Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke İstanbul bu yıl 5. kez düzenleniyor. Rock’n Coke 2007’de sahne alacak gruplar The Hall’da düzenlenen 5. Yıl Partisi’nde açıklandı. The Smashing Pumpkins, Franz Ferdinand, Chris Cornell ve Manic Street Preachers Rock’n Coke sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. blank
Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke İstanbul bu yıl 31 Ağustos, 1-2 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda düzenleniyor. Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği olan festivalin beşinci yılı 30 Mayıs tarihinde The Hall İstanbul’da düzenlenen bir partiyle kutlandı. Sanatçılar, müzik sektörünün temsilcileri, medya mensupları ve festival organizasyonunda rol alan kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen partide Rock’n Coke İstanbul 2007’de sahne alacak sanatçılar da açıklandı.
Festivalin bu seneki “headliner”ları uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen The Smashing Pumpkins ve son yılların en sevilen alternatif rock topluluklarından Franz Ferdinand olacak.
attachment
Smashing Pumpkins
Karizmatik Billy Corgan liderliğindeki The Smashing Pumpkins dünya çapında 50 milyondan fazla albüm satışıyla modern Rock’ın hiç şüphesiz en önemli figürlerinden biri olarak kabul ediliyor. Grup uzun yıllar sonra ilk kez yeni bir albüm ve geniş kapsamlı bir turne ile bir arada.
attachment
Franz Ferdinand
Garage-rock ve post-punk’ın en önde gelen topluluklarından biri olan Franz Ferdinand ise festivalin bu yıl parlayan bir diğer yıldız topluluğu oldu. Mercury Music Prize ödüllü Franz Ferdinand, çok yakında yayınlanacak yeni albümlerinin hemen öncesinde İstanbul’da Rock’n Coke sahnesinde olacak.
Audioslave, Soundgarden gibi grupların yaratıcısı ve unutulmaz vokali Chris Cornell ve punk & alternatif rock’a getirdikleri yenilikçi bakış açısı ile dikkatleri çeken Manic Street Preachers da bu yıl festival sahnesinde unutulmayacak performanslar sergileyecek.
Rock’n Coke’un 5. yılına özel bir performansla aynı sahneyi paylaşacak olan Teoman vs. Rashit’in yanısıra, hayranlarını yeni albüm müjdesiyle sevince boğan Pentagram da Rock’n Coke İstanbul sahnesinde yerini alıyor. Ana Sahne ayrıca Özlem Tekin, Within Temptation, Hayko Cepkin, Gripin, Aslı ve 110 performanslarına ev sahipliği yapıyor.
Alternatif Sahne’de yer alacak sanatçılar ise; Erol Alkan, DJ Mehdi, Uffie & Feadz, Filthy Dukes, Style-ist, Agentorange, Mabbas, Buraka Som Sistema, Ayben & Fairuz Derinbulut, Bedük, üçnoktabir, Popcorn, Digital Playground, Neon, Ayyuka, Rumblefish, Raining Pleasure, Dirty Soundsystem (Bang! & Harunizer).

Hezarfen Havaalanı 5 yıldır müzik dünyasının yıldızlarını karşılıyor..
Dört yılda dünyanın önde gelen müzik festivalleri arasında yerini alan Rock’n Coke şimdiye kadar çeşitli ülkelerden 79 yabancı, 56 yerli grup olmak üzere 500’den fazla müzisyeni ağırladı. Alternatif Rock’un Türkiye ve dünyadaki en parlak yıldızlarını on binlerce izleyiciyle buluşturan Rock’n Coke İstanbul’da bugüne kadar sahne alan gruplar arasında Pet Shop Boys, Iggy & the Stooges, The Cure, Placebo, Muse, Simple Minds, Suede, The Cardigans, 50 Cents, The Rasmus, Korn, The Offspring, Skin gibi devler de bulunuyor.
İlk yıl iki günde toplam 40 bin kişi tarafından izlenen, 4 bin kişinin çadır kurduğu ve hazırlıklarında yaklaşık 2.000 kişinin görev aldığı Rock’n Coke, günümüzde 55 bin izleyiciyi ağırlayan, 10 bin kişi kamp yaptığı, 7.000 kişinin görev aldığı Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği konumunda.

Akbank 5’inci kez festivalin resmi bankası..
Festivalin ilk yılından bu yana gençlerle birlikte olan Akbank, bu yıl beşinci kez festivalin resmi bankası. Akbank, festival boyunca, festival katılımcılarının yiyecek-içecek ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan Akbank exi26 CardRock, gezici şube, 3 ATM, 5 dolum noktası ve birçok sürprizle katılımcıların hizmetinde olacak. Akbank exi26 CardRock’lar bu yıl da geçen yıl olduğu gibi festival öncesinde Akbank şubelerinden alınabilecek. Festival süresince alandaki dolum noktalarından tekrar yüklenebilecek olan CardRock’ların temin edilebileceği şubeler Ağustos ayından itibaren www.exi26.com’dan duyurulacak. CardRock’lar ayrıca festival alanında da mobil ekiplerle dağıtılacak.
Rock’n Coke İstanbul bilet satışı yine Biletix üzerinden gerçekleşecek.
Festival Bilgi için: www.rockncoke.com
__________________
images?q=tbn:ANd9GcSSVf7Nbc7rsfF-F7DrfWwBua8n1m2a9nr0JufrZAxb2Y-lSHad


Tüm bölümlerimize yetkili alımları başlamıştır başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız


Yaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 06-24-2009, 18:50   #5
Operator
 
Yaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 32.912
Teşekkürleri: 0
5 mesajına 5 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
Yaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond reputeYaso has a reputation beyond repute
Standart

image2irs

Rock’n Coke Bu Yazı Sallayıp Yuvarlayacak!

18 – 19 Temmuz’da İstanbul Park’ta düzenlenecek Türkiye’nin en büyük açık hava etkinliği Rock’n Coke Festivali’nde sahne alacak isimlerin tamamı belli oldu. Linkin Park, Nine Inch Nails, The Prodigy ve Kaiser Chiefs gibi isimlerin yanı sıra Duman, Hayko Cepkin, Santigold, Juliette Lewis, Jane’s Addiction, Howling Bells, D2, Cold War Kids, Aylin Aslım, Emre Aydın ve The Twelves cephelerinden güzel haberler var!

Duman’dan Yepyeni Şarkılar! Hayko Cepkin’den Son Performans!
Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile 18 – 19 Temmuz 2009 tarihleri arasında altıncı kez İstanbul Park’ta düzenlenecek olan Rock’n Coke yine birbirinden ünlü yerli isimleri ağırlayacak. Aynı anda iki albüm birden yayınlayarak hayranlarını hem şaşırtan hem de çok mutlu eden Duman, Rock’n Coke sahnesinde canlı bir rock performansının nasıl olması gerektiğini herkese gösterecek. Hayko Cepkin ise önümüzdeki yıl yayınlayacağı yeni albümü öncesinde vereceği son konseri için Rock’n Coke’u seçti. Yaklaşık bir yıl boyunca canlı performans gerçekleştirmeyecek olan sanatçının hayranları için Rock’n Coke ayrı bir anlam taşıyor.

Türk Rock Dünyasının Kalbi Rock’n Coke’ta Atıyor!
Rock’n Coke yabancı sanatçılarıyla olduğu kadar yerli programıyla da çok konuşulacak. Duman ve Hayko Cepkin dışında, yeni albümü ile tarzını biraz daha sertleştiren Aylin Aslım ve yıldızı her geçen gün daha da parlayan Emre Aydın Ana Sahne programındaki yerlerini aldılar.

Rock’n Coke Alternatif Sahnesinin Alternatifi Yok!
Rock’n Coke Alternatif sahnesi ile adeta alternatifsiz geliyor. Canlı müzik performanslarının ağırlıklı olduğu programda ülkemizden ve dünyadan birbirinden yetenekli rock, elektronik ve dans dünyasının başarılı toplulukları peşpeşe sahne alacaklar. Programda, Gece, Wufi, The Twelves (DJ Set), FOMA, Agentorange, Sattas, Proudpilot, Fuat, Post Dial, FairuzDerinBulut, Bora Uzer, DearHead, Mabbas vs Style-ist ve son olarak alternatif müzik dünyasının en yeni ve en büyük yıldızlarından Santigold yer alıyor.

Rock’n Coke Kamp Alanı Biletleri Kapış Kapış!
13 Nisan’da satışa çıkan Rock’n Coke biletleri büyük ilgi görüyor. Özellikle kamp alanı biletleri şimdiden büyük bir hızla tükeniyor. Sadece İstanbul’dan değil Türkiye ve Avrupa’dan da çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapan Rock’n Coke biletleri Biletix üzerinden satışta.

40 Bin Kişilik Dev Müzik Kasabası
Rock’n Coke, her yıl ortalama 40 bin kişiye alternatif bir yaşam sunduğu müzik kasabasıyla katılımcılara gerçek bir festival ruhu sunuyor. Konserler, DJ performansları, kamp alanları, çeşitli aktiviteleri, alışveriş merkezleri, yiyecek içecek standları, hastane ve postanesiyle katılımcıların iyi vakit geçirebilmeleri için her türlü detayın düşünüldüğü müzik kasabasında hayat 24 saat devam ediyor.

Rakamlarla dünden bugüne Rock’n Coke…
İstanbul’un ismini Avrupa konser haritasına yazdıran Rock’n Coke’un sahnesi şimdiye kadar çeşitli ülkelerden 93 yabancı, 68 yerli grup olmak üzere toplam 500’den fazla müzisyeni ağırladı. 5 yılda yaklaşık 200 binden fazla izleyiciye ev sahipliği yapan festivalde bugüne kadar aralarında Pet Shop Boys, Iggy Pop, The Cure, Placebo, Muse, Simple Minds, Suede, Cardigans, 50 Cent, The Rasmus, Korn, Offspring, Skin, The Smashing Pumpkins, Chris Cornell, Franz Ferdinand ve Manic Street Preachers gibi isimler sahne aldı. Festival çoğunu ilk kez Türk müzikseverle buluşturduğu yabancı isimlerin yanı sıra, Türk rock müziğinin en büyük ve önemli yıldızlarına da sahnesinde yer veriyor.title program


adszvbd


title sanatcilar

sanatci linkinpark sanatci theprodigysanatci nineinch

sanatci kaiserchiefs sanatci razorlight sanatci duman

sanatci manga sanatci janesaddiction sanatci haykocepkinsanatci emreaydin

sanatci juliettelewis sanatci santigold sanatci janella sanatci aylinaslim sanatci coldwarkidssanatci howlingbells sanatci foma sanatci badem sanatci sakin sanatci borauzersanatci cilekes sanatci gren sanatci thetwelves sanatci ayyuka sanatci wehavebandsanatci asfaltdunya sanatci sattas fairuz sanatci fuat sanatci postdialsanatci proudpilot

sanatci gece sanatci d2 sanatci dearhead sanatci wufi sanatci agentorange


m sanatci saltuk3
__________________
images?q=tbn:ANd9GcSSVf7Nbc7rsfF-F7DrfWwBua8n1m2a9nr0JufrZAxb2Y-lSHad


Tüm bölümlerimize yetkili alımları başlamıştır başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız


Yaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Cevapla

Bookmarks

Tags
antidepresan_ilac_isimleri, coke, ilac_adlari, ingilteredeki_cadir_cilar, rockn, sakinlestirici_ilac_adlari, sakinlestirici_ilac_isimleri, uyku_ilaci_isimleri, uyku_ilaclarinin_isimleri, uyku_ilaclari_isimleri, uyku_ilaclari_ismi, uyku_ilac_isimleri

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Mesajınız:
Seçenekler


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Hayko Cepkin-Rock'n Coke '06 Live Performance ImmorTaL Müzik 0 03-21-2009 20:51
Hayko Cepkin - Bertaraf Et Rock'n Coke 07 ImmorTaL Müzik 0 03-20-2009 21:04
hayko rockn coke ImmorTaL Müzik 0 03-20-2009 21:01
Edward Coke LeGoLaS Asker ve Siyasetçiler 0 02-25-2008 19:33


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:32 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628