Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > Oyun Alemi > Oyun Download ve İstekleri

Oyun Download ve İstekleri Oyun Download ve İstekleri Bu Bölümde...

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Assassins Creed IV Black Flag Full PC 2013 [RELOADED]

Oyun Download ve İstekleri


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-31-2013, 21:08   #1
 
Üyelik tarihi: Nov 2011
Nerden: Gaziantep
Yaş: 36
Mesajlar: 2.340
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 309
iGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud ofiGgoba has much to be proud of
Standart Assassins Creed IV Black Flag Full PC 2013 [RELOADED]

Assassins Creed IV Black Flag
Assassins Creed IV Black Flag Full PC 2013 [RELOADED]

___________________________________________

Orjinal İsim: Assassins Creed IV Black Flag
Platform: PC-Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: RELOADED
Reloaded info: NFOmation Viewer (reloaded.nfo)
Crack: Mevcut
Tür: Aksiyon, Macera, Açık Dünya
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca... (Multi 7)
Format: ISO
Yapımcı: Ubisoft, Ubisoft Montreal
Dağıtımcı: Ubisoft
Çıkış Tarihi: 20.11.2013
Boyut: 18 GB
___________________________________________


assassins-creed-iv-black-flag-header1

OYUN BiLGiSi
İlk oyunundan beri büyük kitleleri peşine takmış olan mükemmel bir seridir Assassin's Creed. Başlangıçta kullanıcıya tanıttığı devasa şehir hissiyatı ve bu şehir içerisindeki gezinme duygusu ile birçoklarını heyecanlandırmış, piyasaya çıktığı gibi çok satanlar listesine adını yazdırmayı başarmıştı. Bir, iki, üç derken sonunda dördüncü oyuna kadar gelebilmeyi başardı seri. Her oyunuyla bizleri farklı bir zaman dilimine götürdü. Başlangıçta kutsal topraklarda, Kudüs'teydik. Akabinde Leonardo Da Vinci'nin en sağlam arkadaşlarından birisi olarak, İtalya topraklarında koşturduk. Sonra bir de baktık ki Connor olmuşuz, Kırmızı ceketlilere karşı savaşıyoruz. İşte bu tarihsel anlatı, dördüncü oyunda da devam ediyor ve bu sefer kendimizi bir korsan olarak buluyoruz. Yine de Tapınakçılarla olan diyaloglarımız hiçbir şekilde bitmiyor keza dördüncü oyunda da kendileri ile haşır neşir oluyoruz. Üçüncü oyuncu ile denizleri bize aşılamaya çalışan AC serisi, bu sefer harika şekilde oyuna yedirilmiş deniz savaşları ve adım adım çözülen senaryosu ile çıka geldi karşımıza. Bizler de aldık dümeni, "Yelkenler fora!" diye bağırdık!

Daha ince bir senaryo örgüsüne merhaba deyin

1715 yılında geçen oyun, özellikle tarihsel örgü olarak çok önemli bir dönemi ele alıyor keza dönem İngiltere, Portekiz, İspanya ve Fransa gibi devlerin denizler üzerindeki güçlerini birbirlerine kabul ettirmek için yaptıkları ortak bir karar ile nihayetine eriyor. İşte bu noktada işsiz kalan daha doğrusu, bu zaman kadar yaptığı tek işi artık yapamayacağını öğrenen bir grup, tüm bu ülkelere resmen savaş açıyor ki biz buna Korsan Çağı diyoruz. Tabii ki korsanlık yüzyıllardır vardı ama AC IV'e konu olan ve oyun için kurgulanan sistem, bu mantık üzerinde devreye giriyor. Oyunun henüz başında karakterimiz Edward Kenway ile tanışıyoruz. O, sadece bir tayfa gibi gözüyor ama pek tabii onda bundan çok daha fazlası var. Gerçekleşen bir kaza sonucu, geminin kaptanı ile en yakındaki adada alıyoruz soluğu, zaten oyun da burada başlıyor...

Denizler artık çok daha önemli

Ada içerisinde yapabileceğimiz envai çeşit etkinlik var. Bu kısım oyunun sadece girişi olduğu için, Chip ekibi olarak her gizli noktayı açığa çıkarmak için bir hayli vakit harcadık. Malum, bir sonraki adımı sağlam atmak lazım... Kaptan ile yaşadığımız husumet ardından başlayan kovalamaca sonundaysa, kendisini öldürüyor, kıyafetlerini giyiyoruz. Fakat iş bununla da sınırlı kalmıyor zira üzerinden çıkan bir not sayesinde, kendisinin tarikata bağlı olduğu öğreniyoruz. Tarikat mensupları birbirlerini çok iyi tanımadıklarından, aralarına kaptanın kılığında, başka bir şahıs olarak kendimizi tanıtarak damlıyoruz ve ta ki foyamız ortaya çıkıncaya kadar bu işi sürüyor. Ne zaman ki yakalanıyoruz, işte oyun tam olarak o zaman başlıyor. Oyun içerisinde gezeceğimiz bolca harita bulunuyor. Firmanın da açık şekilde belirttiği gibi, AC IV'ün yüze 40 denizlerde, yüzde 60 ise karada geçiyor. O yüzden ana bölgeler haricinde uğradığımız ya da gemimizden inerek uğrayabileceğimiz irili ufaklı onlarca ada mevcut. Biz ilerledikçe karşımıza çıkan karakterler arasındaysa, Blackbeard, Benjamin Hornigold, Calico Jack, Charles Vane, Anne Bonny, Haythm Kenway, Connor Kenway gibi tanıdık isimler bulunmakta.

Yine kocaman bir harita ve gezilecek bolca mekan

İçerisinde bulunduğumuz dünyaya daha yakından baktığımızda, karşımıza üç adet ana şehir çıkıyor: Kingston, Havana ve Nassau. Ayrıca gemi seyahatlerimizle ulaşabileceğimiz bol miktarda ada mevcut. Zaten oyunu ön sipariş edenler için gelen haritada birçok adanın yerini görmek mümkün. AC IV'ü özel kılan ve korsan temasına ziyadesiyle yakışan durumsa, ana şehirler haricinde, biz ilerledikçe keşfedebileceğimiz balıkçı kasabaları, ormanlar, sahil kaleleri, Maya kalıntıları ve özellikle su altında bulunan spesifik noktalar olması. Peki, tüm bu gezintiyi nasıl yapacağız? Pek tabii gemimiz Jackdaw ile. Gemimizi tıpkı bizim gibi bir karakter olarak düşünün. Kendisinin yapılabilecek bolca upgrade'i olduğu gibi, her türlü deniz muharebesine de girebilme özelliği bulunuyor. Birçok silah AC 3'dekine benziyor olsa da geminin detayları çok daha fazla. Diğer gemileri ele geçirdiğimiz taktirde kazandığımız kargo ve gemi parçaları ile Jackdaw'ı upgrade edebilmemiz mümkün. Aynı şekilde, artan tayfa sayımız sayesinde kendisini çok daha efektif hale getirebiliyoruz. Tabii önce düşman gemisini bordalamamız ve kaptanını öldürmemiz gerekmekte. Bunu yapmak için de düşman geminin canını azaltmamız ve akabinde bordalama yapmak gerek. Bazen insanın elinin ayarı kaçıyor ve bordalamaya fırsat kalmadan gemiyi batırmış olabiliyoruz.

Deniz mekaniklerinde yeni sayfa

Gemi demişken, deniz yapısı bu oyunda mükemmele doğru bir adım daha atmış. Evet, dalgalar ve dalgaların gemi kontrolüne olan etkisi muazzam. Özellikle "Rouge Waves" isimli devasa dalgalar, gemi savaşlarının atmosferini harika şekilde yansıtmış. Bu dalga grubu, tüm ekran boyu gelen dalga anlamına geliyor ve zaten haritamızda da gözüküyor. Kendisine geminin burnunu vermezsek ya tek seferde yok oluyoruz ya da yok olmuş kadar az canımız kalıyor. Özellikle düşmanlarla olan savaşlarda oyuncuyu çok zorlayan ama düşman yapay zekası kaçmayı pek düşünemediği için bizler için olumlu sonuçları olan bir doğa olayı. Hortumlar bir diğer tehlike. Yine uzak mesafede kendilerini gösteriyorlar ama kontrolsüz hareketleri yüzünden kendilerinin takibi zor ve içine girdiğimiz anda uzaya doğru yolculuğumuz başlıyor. Gemimizin bir diğer büyük önemi de balıkçılığa izin vermesi. Özellikle Harpooning için gereken Rowboat her şeyimiz. Oyundaki ileri seviye upgradeleri yapmak için avlamamız gereken balinalar olan Killer Whale ve Blue Whale'e ulaşmanın tek yolu, açık denizlerde kendilerini saptamak ve Rowboat ile gidip yakalamaya çalışmak. Hiç öyle satın alırım demeyin, tek deri 10.000 para değerinde. O paraya oyundaki üst seviye silahlardan almak mümkün. Bu arada, hayvan derisi toplamak AC IV'ün en önemli noktalarında çünkü bütün ugpdare'lerimizi farklı hayvan derileri aracılığı ile yapıyoruz.

Bir korsan gibi dövüşmek, bir korsan gibi kaçmak

Edward Kenway denizde ne kadar kaptansa, karada da o kadar asker. Kullanabildiği klasik 18. yüzyıl silahları ile kim görse korsan diyeceği bir karakter. Her korsanda olduğu gibi o da iki adet kılıç taşıyor. Yani tek kılıç opsiyonu zaten yok, söz konusu bile olamaz. Tabancalarımız ise başlangıçta sadece bir adet. Fakat yaptığımız upgrade'ler ile aynı anda dört adet tabanca taşımamız mümkün. Klasik suikast bıçağımızsa oyunun başlarında bize tarikat tarafından hediye ediliyor. Dört adet silah ve iki adet kılıç ile çok daha hareketli bir oyuna kavuşmuş durumdayız. Kılıçlarla birilerine saldırırken, arada sağa sola iki mermi sıkıp, sonra işimize kılıçla devam etmek harika bir korsan teması yaratmış. Malum, tabancaları doldurmak biraz uzun sürüyor. Yine de yapımcı ekip bir yandan koşarken bir yandan mermi doldurmamıza izin vermiş. Bire bir savaşın en güzel kısmıysa şüphesiz artık rakibin savunmasını açmak için, gelen saldırıyı engellemek için ve karşı saldırı için farklı tuşlar kullanıyor olmamız. Özellikle gelen saldırıya karşı anlık bir hareket yapmazsak kılıçlar ensemizde patlıyor. Bu durum bizleri en çok sevindiren gelişme. Eskiden olduğu gibi aynı tuşa sürekli basarak tüm bir orduyu yok etmekten sıkılmıştık. Keza tüfekli düşman birimlerinin saldırıları, canımızı anında minimuma indirebiliyor olması ayrı bir güzellik.

Anlayacağınız korsan temasını baştan aşağıya son kullanıcıya aktaran, AC serisine yakışır seviyede bir oyun olmuş Black Flag. Dev haritası ve deniz oluşumuyla, oynayan herkesi kendisine bağlayabilecek seviyede.
EKRAN GÖRÜNTÜLERi
xzFE30vK


OYUN ViDEOSUMiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM: 2 GB
Hard Disk: 30 GB
Video Card: Nvidia Geforce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870assassins-creed-iv-black-flag-logo2
Assassins Creed IV Black Flag Full PC 2013 [RELOADED] | Boyut: 18 GB | 5 Part

DOWNLOAD
TURBOBiT
http://www.keeplinks.me/p/amd3chr3

UPLOADED
http://www.keeplinks.me/p/ehf5cml1

HUGEFiLES
http://www.keeplinks.me/p/b29jdzhz

___________________________________________


blackbox
Assassin's Creed IV: Black Flag Full [RePack - Black Box] | Boyut: 5.55 GB | 2 Part

DOWNLOAD
TURBOBiT
http://www.keeplinks.me/p/ohhrbze5

UPLOADED
http://www.keeplinks.me/p/ajf3cwf6

HUGEFiLES
http://www.keeplinks.me/p/ohrvadht

___________________________________________


freedomcry-klc

freedomcry-header
Assassins Creed IV Black Flag Freedom Cry Full [DLC] | Boyut: 3.91 GB | 1 Part

DOWNLOAD
http://www.keeplinks.me/p/ahlzynp1

___________________________________________

assassins-creed-iv-black-flaggif
iGgoba isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
Cevapla

Bookmarks

Tags
2013, assassins, black, creed, flag, full, iv, pc, reloaded


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Assassins Creed IV Black Flag Freedom Cry [DLC] Full PC 2013 iGgoba Oyun Download ve İstekleri 3 12-27-2013 19:14
Assassin's Creed 4 Black Flag Crack iGgoba Oyun Ve Program Yamaları 0 11-30-2013 09:42
Assassins Creed IV Black Flag Reloaded Full indir jack90 Oyun Download ve İstekleri 0 11-26-2013 14:46
Assassins Creed IV Black Flag | Special Edition | CRACKED trturkuaz Oyun Download ve İstekleri 0 11-14-2013 13:00


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:29 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628