Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > pc programları > Full Programlar Arşivi > Resimli Anlatımlar

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

nLite ile Windows XP CD'nizi özelleştirmek Kalıtımsız kurulum

Resimli Anlatımlar


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-28-2008, 14:55   #1
 
DeviLDaRe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2008
Mesajlar: 19
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 305
DeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud ofDeviLDaRe has much to be proud of
Standart nLite ile Windows XP CD'nizi özelleştirmek Kalıtımsız kurulum

nLite Tanıtımı


nLite Nedir?

nLite, Windows CD'nizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz, basit, hızlı, verimli bir araçtır. nLite ile yapabileceğiniz işlemler :

* Servis Paketi Entegre Edebilme
* Düzeltme [Hotfix] ve Güncelleme Entegre Edebilme
* Sürücü Entegre Edebilme
* Bileşen Kaldırabilme
* Katılımsız Kurulum
* Ek Seçenekler
* Yama
* İnce Ayar Yapabilme
* Açılabilir ISO Oluşturabilme

Servis Paketi Entegre Edebilme: Microsoft'un Windows XP için çıkarmış olduğu toplu yamaları [SP1, SP2] CD'nize entegre edebilmenizi sağlar.

Düzeltme ve Güncelleme Entegresi: Microsoft'un Windows XP için çıkarmış olduğu kritik güncelleme ve düzeltme paketlerini entegre edebilirsiniz. [*KB*.exe dosyalar]

Sürücü Entegre Edebilme: Normalde Windows XP ile gelmeyen donanım sürücülerini CD'nize entegre ederek, Windows kurulumunda donanımlarınızın otomatik olarak tanıtılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bileşen Kaldırabilme: Windows XP ile kurulan ancak kullanmayacağınız ve ileride de ihtiyacınız olmayacak bileşenleri kaldırarak CD'nizde yer açılmasını ve kurulumun hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Katılımsız Kurulum: Windows kurulurken kullanıcıya sorulan soruları tek bir seferde cevaplayarak kurulumun tamamen otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ek Seçenekler: Yönetici ve konuk hesabının adını değiştirme, eski BIOS bilgilerini silebilme, CD'den boot etmenizi isteyen mesajı silebilme, geçici klasörü, kullanıcı profillerinin tutulduğu yolu değiştirebilme gibi ek seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Yama: TCP/IP'nin maksimum eş zamanlı dosya indirme yaması, USB frekansı, UXTheme.dll yaması ve Windows Dosya Koruması yamasını yapabilirsiniz.

İnce Ayar Yapabilme: Windows'un performansını artıracak bir çok ince ayarı bu bölüm sayesinde yapabilirsiniz.

Açılabilir ISO Oluşturabilme: nLite sayesinde yapmış olduğunuz ayarlamaları ve özelleştirmeleri bir ISO dosyası haline getirerek, açılabilir CD olarak yazdırabilirsiniz.


Bilgi :

Seçeneklerin yanında bulunan yardım simgelerini mutlaka kullanın. Bu sayede, işlemlerinizi hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Programın Kurulumu


http://www.nliteos.com adresinden indirmiş olduğunuz nLite programına çift tıklayarak karşınıza çıkan pencerede lisans anlaşmasını onaylayarak gerekli adımları izleyerek programı kurun.

Programı kurma işlemi tamamlandıktan sonra masaüstünde oluşturulan kısayol simgesine çift tıklayarak programı çalıştırın.

Hoşgeldiniz Ekranı


Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza çıkan nLite program arabiriminin ilk penceresinde programı kullanmak istediğiniz arabirim dilini seçebilirsiniz.

sshot11vc5

Programın arabirim dilini seçtikten sonra devam butonuna basarak bir sonraki adıma ilerleyebilirsiniz.

Kurulum Dosyalarının Yolu


Program arabirim dilini seçtikten sonra DEVAM butonuna bastığınızda karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir.

Bu pencerede GÖZAT butonuna basarak Windows kurulum dosyalarının bulunduğu klasörü seçin. Seçim işlemini tamamladıktan sonra, DEVAM butonuna basın ve programın kurulum dosyalarını algılamasını sağlayın. Hemen aşağıda seçmiş olduğunuz Windows sürümü ile ilgili bilgiler belirecektir. Eğer doğru ise, tekrar DEVAM butonuna basarak bir sonraki adıma geçin.

Oturum Seçimi


Bu bölümde daha önce tamamlamış olduğunuz bir nLite işlemi varsa �Son Oturum� isminde ya da sizin kaydettiğiniz farklı bir isimde bilgileriniz listelenecektir. Eğer daha önce herhangi bir işlem yapmadıysanız yani program ile ilk kez çalışıyorsanız liste boş görünecektir.

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot2nq3

Eğer listede herhangi bir oturum listelenmişse, dilerseniz bu oturumu seçerek YÜKLE butonuna basıp daha önce yapmış olduğunuz nLite CD'sinden bir kez daha yapabilir ya da DEVAM butonuna basarak yeni bir oturum oluşturabilirsiniz.

Görev Seçimi


Görev seçimi penceresine geldiğinizde aşağıdaki gibi seçim yapabileceğiniz başlıklar gelecek.


wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot3ia2

Karşınıza çıkan pencerede Windows CD'si üzerinde hangi işlemi ya da işlemleri yapmak istediklerinizi seçebilirsiniz. Tek tek seçmek istemiyorsanız, ilgilendiğiniz bölüme ait ana butona basarak, o bölüm ile ilgili tüm seçenekleri seçebilir ya da seçimleri iptal etmek istiyorsanız, yine ilgili bölümün ana butonuna basarak ilgili tüm seçenekleri iptal edebilirsiniz. Herhangi bir başlığın üzerine geldiğinizde, o başlıkla alakalı kısa bilgiyi hemen sağda görebilirsiniz.

Eğer, daha önce nLite kullanarak bir Windows CD�si üzerinde değişiklik yaptıysanız, Katılımsız Kurulum başlığını seçtiğinizde aşağıdaki uyarıyı alacaksınız :

sshot12ij4

Bu durumda yeni ayarlar, eski ayarların üzerine yazılacaktır. Farklı bir kaynak gösterebilir ya da aynı kaynak üzerinde değişiklik yapmayı seçerek DEVAM butonuna basabilirsiniz.

Servis Paketi Entegresi

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot13lb4

Servis paketi entegre seçim penceresinde entegre etmek istediğiniz servis paketini seçmek için SEÇ butonuna basın.

NOT 1: Bu paketler sadece toplu güncelleme paketi olmalıdır. [SP1, SP2 vb.]

NOT 2: Eğer elinizde SP2 bulunuyorsa, sadece bu paketi entegre etmeniz yeterlidir. Aynı zamanda SP1'i de entegre etmeyin. Çünkü SP2 zaten SP1 güncellemelerini de içeriyor.

Eğer elinizde servis paketi mevcut değilse ve CD'de SP2'li ya da SP1'li değilse RESMİ SERVİS PAKETİ İNDİR başlığı altındaki İşletim Sistemlerinden size ait olanı seçerek, servis paketlerini resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Düzeltme ve Güncelleme Entegresi

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot14xu8

Bu pencereye elinizde mevcut olan SP1 veya SP2 [cdnize hangisini entegre ettiyseniz] paketlerinden sonra çıkan Kritik Güncelleme ve Düzeltme dosyalarını ya da oluşturduğunuz .cab uzantılı nLite eklentilerini ekleyerek CD'nize entegre edebilirsiniz

sshot15pe1

Güncelleme Başlangıcı - 10.05.2007

turkceyazilim2wk1


"Gelişmiş" butonuna bastığınızda karşınıza gelecek pencereden, ayrıntılı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Doğrudan Düzeltme Entegresi: Bu yükleme sırasında ihtiyacınız olan reg kayıtlarını ekler ve doğrudan dosya değişimini yapar. Bu sayede ISO'da yer kazanırsınız. Eğer daha önce problem yaşadıysanız normal metodu kullanmak için bunu işaretlemeyin. Eğer bu seçeneği kullanırsanız, güncellemeler doğrudan entegre edileceğinden [varolan eski dosyalar değiştirileceğinden], Program Ekle / Kaldır penceresinde, yapılan güncelleştirmeleri göremezsiniz. Ancak, güncellemeler yapılmış olarak gelecektir.

Raporları Görüntüle: Bu entegre sırasında bir uyarı veya seçim raporu görüntülenmesini sağlar. Kutuyu boş bırakmanız, sessiz otomatik bir yükleme için önerilen bir seçimdir.

Katalog Dosyalarını Sil: Eğer 150'den daha fazla güncelleme paketi entegre edecekseniz, bu seçenek yüklemeyi hızlandırır. Bu özellik sadece "Seçenekler - Yamalar" bölümündeki SFC seçeneği, devre dışı ise uygulanır. Uyarı: Bu, imzasız sürücü yüklemelerinde bir çok uyarı almanıza neden olabilir.

ASMS Sıkıştırması: Bu seçenek, ASMS klasöründeki dosyaları sıkıştırmak için kullanılır. ~4MB disk alanı kazandırır. İlk GUI açılışında 'GDIPLUS'ın yükleme hatalarına neden olabileceğini dikkate almak gerekir.

Güncelleme Sonu - 10.05.2007


Sürücü Entegresi

sshot16nx1


Bu adım sayesinde Windows ile birlikte gelmeyen mevcut donanımlarınızın sürücülerini entegre edebilir ve Windows kurulumunda donanımlarınızın otomatik olarak tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

YARDIM butonuna basarak bu bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz.

sshot17eq0

EKLE butonu sayesinde sürücülerinizi ekleyebilirsiniz.

NOT: Sürücülerinize ait .INF uzantılı dosyalardan bir tanesini seçip eklediğinizde, o sürücüye ait tüm bilgiler eklenecektir.

Bileşen Kaldırma


Windows XP ile kurulan ancak kullanmayacağınız ve ileride de ihtiyacınız olmayacak bileşenleri kaldırarak CD'nizde yer açılmasını ve kurulumun hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

sshot19lv6

Bu bölümde karşınıza gelecek bu pencere sayesinde, silinmesini istemediğiniz bileşenleri işaretleyerek, asıl bileşen kaldırma penceresinde kazara seçip bu bileşenlerin kaldırılmasını önleyebilirsiniz.

İlk kurtarma penceresinin ardından karşınıza gelecek olan asıl bileşen kaldırma ekranından kaldırılmasını istediğiniz bileşenin yanındaki kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Üzerine tıkladığınız bileşen hakkında hemen sağda kısa bilgiyi göreceksiniz.

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot18vr4

Katılımsız Kurulum


nLite'ın asıl var olma sebebine geldik. Bu aşamada Windows kurulurken, kullanıcıya sorulan soruları tek bir seferde cevaplayarak kurulumun tamamen otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.


wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot4at7


Genel

Kurulum Modu : Bu seçeneği kullanarak Windows�un nasıl kurulması gerektiğini belirleyebilirsiniz. altişaretine tıklayarak daha ayrıntılı bir açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Oem PreInstall : Eğer kurulum dosyalarını dağıtım klasöründen ($OEM$) tanımlamışsanız, bu seçeneği seçin. Aksi halde, RAID/SATA sürücülerini disketten 'F6' metodu ile kullanacaksanız mutlaka bunu devre dışı bırakın (kutuyu boş bırakın). Sürücüler yüklenirken hatalı sys dosya uyarıları almanıza neden olabilir.

CD-Anahtarı : Kurulum sırasında ürün anahtarı penceresi ile karşılaşmak istemiyorsanız buraya Windows�un ürün anahtarı bilgilerini yazmalısınız. Buraya yazacağınız ürün anahtarı, orijinal bir Windows sürümüne ait olmalı.

Çeşitli : Burada, eğer 3. parti bir güvenlik duvarı yazılımı kullanacaksanız, dilerseniz Windows�un Güvenlik Duvarı özelliğini kapatabilirsiniz. Bu özelliği daha sonra Denetim Masası aracılığı ile tekrar etkinleştirebilirsiniz. Diğer bir seçenek olan �uyku modu� ise, bilgisayarınızı kullanmadığınız zaman içerisinde, güç tasarrufu sağlayan bir özelliktir. Dilerseniz bunu da devre dışı bırakabilirsiniz.

Sistem Geri Yükleme : Windows�un, herhangi bir problem ile karşılaşıldığında, sistemi bir önceki tarihe dönmenizi sağlayan özelliğidir. Aktif ve Kapat olmak üzere iki seçenek mevcuttur.. Aktifleştirdiğinizde, sistem geri yükleme özelliğinin diskinizde kaplaması gereken alanı % cinsinden belirleyebilir ve bu geri yükleme noktasının maksimum kaç gün diskinizde tutulması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, sisteminizde daha önceki bir zamanda bulunan virüsler, trojanlar ve spylar [casus yazılım] da sistem dosyaları ile birlikte yedeklenebilir. Bu durumda bir riskte oluşturur.. Devre dışı bırakarak, 3. parti bir yazlım ile sisteminizin yedeğini tutmanız, her açıdan sağlıklı ve güvenli olacaktır.

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot20zt0


Bir Kez Çalıştır [RunOnceEx]

Bu bölüm aracılığı ile, Windows kurulumu tamamlandıktan hemen sonra GUI [Grafiksel Kullanıcı Arabirimi] geldiğinde, bir defaya mahsus olmak üzere çalışmasını istediğiniz uygulamaları ekleyebilirsiniz.

Daha önce eklediğiniz komutları silebilir, düzenleyebilir veya yeni bir komut ekleyebilirsiniz. Kullanabileceğiniz taglar :

%SOURCE% Bu CD/DVD sürücü etiketi

%SYSTEMROOT% WINDOWS klasörü

%SYSTEMDRIVE% WINDOWS nerede yüklüyse o sürücünün etiketi

%PROGRAMFILES% Program Files yolu

PAUSE Bu adımı duraklat ve bir tuşa bas bekle

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot21it1

Kullanıcılar

Bu bölüm aracılığı ile, Windows kurulumunda, kullanıcı yönetimini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Hesapları : Yeni bir kullanıcı oluşturabilir, varolan kullanıcıları silebilirsiniz.

Seçenekler : Kullanıcının dahil edileceği Kullanıcı Grubunu belirleyebilir, kullanıcının kişisel bilgilerini yazabilirsiniz.

OtoGiriş : Windows�un hangi kullanıcı ile oturum açacağını seçebilir, bu kullanıcı ile kaç kez otomatik giriş [şifre belirlenmişse otomatik girilecek], o kullanıcı için bir şifre belirleyebilirsiniz. Bu size zaman kazandıracaktır.

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot22gb8


Bölge


Bölgesel seçenekler ile, Windows'un kullanacağı klavye türünü ve dilini, hangi bölgeye ait bilgilerin kullanılacağını [para birimi vs.] ve saat dilimi ayarlarını belirleyebilirsiniz.


wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot23cd9

Masaüstü Temaları


Masaüstü Temaları özelliği ile birlikte, artık kurulum CD'lerine Windows Temaları eklemek o kadar kolaylaştı ki..

Entegre : Bu bölüm aracılığı ile, katılımsız kurulum CD'nize entegre edilecek Windows temalarını yönetebilirsiniz. Daha önce eklediğiniz temaları silebilir ya da yeni bir tema ekleyebilirsiniz.. Tüm bunların ötesinde, mevcut sisteminizde bulunan tüm temaları, "Bu sistemdekileri ekle" butonu aracılığı ile tek bir dokunuşla entegre edebilirsiniz.

Seçenekler : Windows kurulumunu tamamladıktan sonra, Windows'un hangi tema ile açılması gerektiğini belirleyebilir, varsa temaya ait renk şemalarını seçebilir, yazı tipini ayarlayabilirsiniz.. Dilerseniz bu bölüm aracılığı ile başlat menüsünün Klasik Windows Başlat Menüsü olarak gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Desteklenen temalar, .MSSTYLE içindeki normal Windows Görsel Stilleri veya .theme uzantılı açıklayıcı dosyalar ve klasörleridir. Yüklemeden sonra Masaüstü özellikleri - Görünüm sekmesinde gösterilecektir. Eğer orada göremezseniz Masaüstü özellikleri - Temalar sekmesine bakabilirsiniz. Seçili temaya ait klasör ve alt klasörler tamamen entegre edilecektir.

wol errorBu resmin boyutları değiştirildi. Bu çubuğa tıklayarak tam boyutuyla görebilirsiniz. Orjinal resmin boyutları 634x475.sshot24jd4
DeviLDaRe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
Cevapla

Bookmarks

Tags
cdnizi, ile, kalıtımsız, kurulum, nlite, windows, xp, özelleştirmek


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
El Yazısı Kurulum Programı Korax Dökümanlar 2 06-17-2009 17:25
Windows Vista Hakkında Herşey ( Kurulum ) endcastle13 Windows İşletim Sistemi 0 08-25-2008 19:15
[İlk Defa Vista Kullanacaqlar Buyrun Kurulum]Windows VİSTA Kurulumu sensiz iki gün Resimli Anlatımlar 0 08-20-2008 14:50
Agile Messenger for Windows Mobile 5.0 PPC & Windows PPC 2003 3.75 Beta Yaso Araçlar 0 06-25-2008 02:49
nLite 1.4.5 Beta 2 Yaso Araçlar 0 06-18-2008 12:21


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:03 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628