Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > Güncel Haberler Son Dakika Haberleri > Yurttan Haberler > Siyaset Meydanı

Siyaset Meydanı Siyaset Hakkındaki Görüşler ve Düşünceler...

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Kozmik Oda'yı arayan sayın hakim!

Siyaset Meydanı


Yeni Konu aç Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 01-28-2010, 21:49   #1
Webmaster
 
ALAKAZAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2009
Mesajlar: 2.692
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 394
ALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud ofALAKAZAM has much to be proud of
Standart Kozmik Oda'yı arayan sayın hakim!

Kozmik Oda'yı arayan sayın hakim! ABD Türkiye'yi işgal ettiğindesen mi savunacaksın bu
ülkeyi yoksa gözaltına aldığınız askerlerimiz mi?

Kozmik Oda'da arama tertibi

AKP iktidarının ABD-PKK eksenli ihanet operasyonları zincirinin son halkası Kozmik Oda aramasıyla gerçekleşiyor. Evet, bu bir ihanet zinciri ve bilinçli, sistemli bir operasyonlar silsilesinin devamı. Klasik faşist provokasyonların en son sürümü…

Yakın zamana kadar, biz Türk halkı olarak Kozmik Oda nedir bilmezdik. Çoğumuz Seferberlik ve Tetkik Komutanlığı'nın adını bile duymamıştık.

Ama bu tertibin sahipleri hepsini biliyorlardı.

Nereye saldırmaları gerektiğini, bunu nasıl yapacaklarını biliyorlardı.

Neyin nasıl uygulanacağını, hangi adımların hangi sıraya uyularak atılacağını da biliyorlardı.

Yalnız bilmedikleri şeyler de vardı.

Ordu'nun en gizli seferberlik planlarının belgelerinin bulunduğu, iç savaş ya da işgal durumunda Türk milletinin nasıl direnişe geçeceğinin sistematiğinin kurulduğu ve saklandığı bu odalarda bulunan belgeleri bilmiyorlardı.

Her devletin olduğu gibi Türk devletinin de bu tip durumlarda kimin nerde, ne yapacağına dair bir planı vardı. İşte emperyalistler, bölücü teröristler ve işbirlikçi iktidar bunları bilmiyordu. Hedefte bu bilgileri ele geçirmek, deşifre etmek ve Türk milletine ölümcül darbeyi indirmek için harekete geçmek için son adımları atmak vardı.

Tüm bunları da son derece planlı ve sistemli bir ihanetle gerçekleştirdiler.

Yaklaşık bir ay kadar önce Bülent Arınç, gazetecilerin Danıştay'la aralarında süren tartışmayla ilgili sorduğu sorulara cevap veriyordu:

"Bekleyin. Bayramdan sonra zaten ne Danıştay kalacak ne de Bülent Arınç."

AKP'liler aynı yöntemi defalarca kullanmışlardı. "Bakın daha ne sürprizler var" ya da "beklenmedik gelişmeler" olabilir gibi açıklamalarının istisnasız hepsinin ardından bu tarz tertipler gelmesine zaten alıştırılmıştık. Bu sefer de Arınç, ilham gelmiş müneccim üslubuyla konuşuyordu.

Son olayların ardından geri dönüp bu sözlere bakıldığında Arınç'ın da tüm AKP kurmaylarının da bu tertipten haberdar oldukları, hatta bizzat tertibin içerisinde yer aldıkları başka kanıt gerektirmeyecek şekilde ortaya çıktı.

Dedik ya o zamanlar daha bizim için Kozmik Oda yoktu.

Türk devletinin beynine yapılacak saldırı yoktu.

Ama nasıl olduysa tüm bunlar Arınç'a malum olmuştu.

Belki o da istiareye yatıp Cleveland gören Unakıtan'lar gibi olacakları önceden görüyordu.

Ama anlaşılan o rüyasında Cleveland Hastahanesi'ni değil Pentagon ve CIA binalarını görmüştü.

Ya da İmralı'yı ve Kandil'i…

Neden Kozmik Oda ve Özel Harp hedef alındı?

Yeniden gözaltına alınan subaylar, yeniden derin devlet tartışmaları ve yeniden Özel Harp birliklerinin, Özel Kuvvetler'in dağıtılması gerektiği tantanaları...

Bu defa farklı olarak ilk kez aramalar ve baskınlar Genelkurmay Başkanlığı'na ait bir karargaha kadar uzandı. İlk olarak emekli subaylarla başlamışlardı, sonra sıra görevdekilere gelmişti. Sırayla önce rütbeler yükseldi sonra da girilen karargahların önem düzeyi...

Peki ama bu kadar gürültünün etrafında koparıldığı Özel Harp neden hiç gündemden düşmedi?

Son gelinen bu en kritik noktada neden yine merkezde burası var ve neden Kozmik Oda adı verilen en önemli sırların saklandığı yer hedefte?

İşte işin bu noktasında AKP iktidarının nasıl bilinçli bir ihanet içerisinde olduğu, tüm bu aşamaları nasıl bir bir ABD ve PKK'yla beraber planladığı ortaya çıkar.

Çünkü bu kez girilen yer öyle sıradan bir askeri birlik değil. Burası Türkiye'nin karşılaşacağı bir iç savaş ya da düşman işgali durumunda, bütün ordu dağılsa bile inşa edilecek olan halk savaşının, sivil direniş kuvvetlerinin açıkçası gerilla savaşının örgütlenme planının bulunduğu yer. İşte bu sefer hedef burasıdır.

Buradaki bilgilerin değil Kürt-İslam mahkemesi görevlilerinin, işi olmayan bir başka askerin bile eline geçmesi felaket sayılacakken ortaya çıkan durumu varın siz bir hesaplayın.

Yapılan operasyon Türkiye'yi her tür tehdit, işgal ve saldırı karşısında savunmasız bırakmak için tertiplendi ve emin olunmalı ki başarıya da daha şimdiden ulaşmış sayılabilir…

Fakat olup bitenleri daha iyi anlayabilmek için sürecin ilk safhalarına dönmek gerek.

Atabeyler olayına, Şemdinli'ye ve hatta 2003'e Süleymaniye baskınına…

Atabeyler'den, Kozmik Oda'ya Özel Kuvvetler'e tasfiye

Özel Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Türk Özel Timi, 2003 yazında Irak'ın Süleymaniye kentinde bizzat ABD birliklerinin ve peşmergelerin katıldığı bir saldırıyla baskına uğramıştı.

Bilindiği gibi bu birlik orada Türkiye'nin bir ileri karakolu olarak bulunuyor ve istihbarat çalışması yapıyordu. Bu baskının Türkiye'nin Kuzey Irak'taki varlığını bitirmeye, PKK'nın önünü açmaya yönelik bir ABD operasyonu olduğunu TÜRKSOLU o dönemde tespit etmişti. Fakat sırada atılacak başka adımlar da vardı.

Bunun ardından Şemdinli ve Danıştay tertipleri geldiğinde olayın aslında Türkiye'nin Özel Harp sistemine yönelik bir planlı saldırı kampanyası olduğu açığa çıkmıştı. Ama bir özel kuvvet karargâhının basılmasıyla ilk kez Ankara Eryaman'da karşılaşmıştık.

Eryaman olayı gerçekleştiğinde Başyazarımız Gökçe Fırat gelişmeleri şöyle değerlendirmişti:

"Danıştay tertibi çöken ve zor durumda kalan iktidar içindeki Kürt-İslamcı çete acele yeni bir operasyona girişti. Hedef bu defa Atabeyler'di. Ankara Eryaman'da bir evde, kendi flaması, marşı olan bir Özel Kuvvetler Grubu ‘Eryaman Çetesi' denilerek basına servis edildi. Hem de bu çetenin evinde Başbakan'a suikast krokileri bile bulunmuştu. Hatta sorgularında her şeyi kabul etmişlerdi. Böyle çete her iktidara nasip olmazdı doğrusu! Burada çok dikkat çekici bir nokta da Atabeyler Grubunun evinde Kuzey Irak Türkmen Cephesinin bir ajandası bulunmuştu. Eryamanlar'daki subayların Zaho ile bir ilişkisi olduğu yazılıyordu…"

Tabii Eryaman olayında her şeyin tertip olduğu kısa zaman içinde açığa çıkmıştı. Fakat birçok önemli belgeye el konulmuş ve devletin kendi kurduğu bir birlik çete olarak suçlanmıştı. Zamanla tüm Türk Ordusu bir çete muamelesi görmeye başlayacaktı.

Burada Gökçe Fırat can alıcı soruları sorup cevabını da veriyordu:

"Operasyonlar kime karşı yapılmaktadır? Operasyonların tümünün hedefi istisnasız Özel Kuvvetler Komutanlığı mensuplarıdır. Peki, Özel Kuvvetler Komutanlığı ne iş yapmaktadır? Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın görevi, ülkede bir işgal ve iç savaş durumunda halk örgütlenmesini gerçekleştirmektir. Bu kuvvetler doğal olarak gerilla kuvvetleridir. Eryamanlar'daki Atabeyler Grubunun kendisini gerilla grubu olarak tanıtması normaldir. Çünkü bir ülke işgal edildiğinde, -dikkat edin işgal gerçekleştikten sonra diyoruz, önce değil- , işgalciye karşı düzenli birlikle değil gerilla ile mücadele edersiniz… Süleymaniye'de başlayan ve Eryaman'a uzanan operasyonu bu çerçevede ele almak gerekir. ABD, Türkiye'ye saldırmayı kafasına koymuştur ve bu saldırı öncesinde Türkiye'nin gerilla harbi imkânını elinden almak istemektedir." (Gökçe Fırat, Anzavurlar Eryaman'a Dayandı, TÜRKSOLU, 12 Haziran 2006)

İşte şimdi üç buçuk yıl önce TÜRKSOLU'nun öngördüğü gelişmeler aynen yaşanıyor. Üstelik de herkesin "Aman Türkiye'de iç savaş çıkmasın" diye feryat ettiği böyle bir dönemde.

Sizce tesadüf olabilir mi?

Özel Kuvvetler'in tüm sırları ABD ve PKK'ya teslim

Şimdi Türkiye'nin yaşadığı son dönemi bir düşünelim. PKK hem silahlı saldırılarını sürdürüyor hem de kendisine bağlı kitlesini Güneydoğuda ve büyük şehirlerde ayaklanma provalarına sevk ediyor. Tüm basın iç savaş çıkmasından endişeli (!) ama aynı çevrelerin tümü de Kozmik Oda aramalarına seviniyor, ulusalcı geçinen Cumhuriyet gazetesi yazarları bile Seferberlik ve Tetkik Komutanlığı çoktan tasfiye edilmeliydi diyor…

Gerçekleri görelim.

PKK, öyle ya da böyle bir iç savaş girişimine hazırlanıyor. PKK'nın ve Kürt istilasının arkasındaki açık güç olan ABD de bu çatışmada Kürt tarafına askeri müdahale ve işgal de dahil olmak üzere her türlü yardımda bulunmak üzere harekete geçmenin planlarını yapıyor. Yıllardır kurulan bu saldırı planı son aşamasına ulaştığında bir anda Türkiye'nin tüm direniş olanaklarını ortadan kaldıracak adım atılıyor. Türk gerilla direnişinin tüm gizli belgeleri ve planları AKP eliyle ABD'yle PKK'ya teslim ediliyor.

Olmuyor sayın demokratlar!

Öyle kuru kuruya iç savaş çıkmasın demekle olmuyor.

Gazeteler diyor ki odalarda korkunç planların belgeleri bulunuyormuş.

İstanbul'da köprüler havaya uçurulacakmış, başka yerlerde yollar imha edilecekmiş.

Korkunç planmış! Pes doğrusu...

Seferberlik planlarının saklandığı bir odaya girdiğinizde ne belgesi bulmayı bekliyordunuz ki?

Zaten savaş dediğiniz, seferberlik dediğiniz de böyle planlanmaz mı?

Yeri geldiğinde düşmanın işine yarayabilecek köprüler de uçurulur, binalar da yıkılır hatta adam bile vurulur.

Kozmik odalardan bu tip belgelerin hatta daha da kritik bazı planların çıkması çok normaldir.

Anormal olan tek şey bu belgelerin basına servis edilmesi, bunun da ötesinde planların muhatabı olan hasımlara teslim edilmesidir.

İşte korkunç olan bir şey varsa o da budur.

Korkunç olan bugün Türkiye'nin Kürtlerin ve PKK'nın başrolü oynayacağı bir ABD işgaline açık ve savunmasız duruma getirilmesidir.

PKK, Kürtleri ayaklandıracak. Türk Ordusu bu duruma müdahale edecek. ABD de Türk Ordusu soykırım yapıyor diyerek, Türkiye'nin işgaline girişecek. Ama Türkiye'nin ne yapacağı önceden bilinecek. Çünkü AKP işgalin ve istilanın önünü temizlemiştir.

Artık ABD-PKK harekâtı karşısında dikensiz gül bahçesi gibi bir Türkiye bekliyor. Ama o kadar kolay olmadığını görecekler.

Türk direnişine engel olamayacaklar

İhanetler bu milleti bin yıllardır yıkamadı.

Siz ne zaman artık bu sefer Türklerden kurtulduk deseniz biz orada yeniden doğduk.

Devletler yıkıldı, devletler kuruldu. Ordular dağıtıldı, yenileri toplandı.

1918'de köpekdişleriyle bizi ısırmaya gelenlerin karşısında artık bir Osmanlı Ordusu yoktu.

Ne bir Genelkurmay, ne bir plan, ne de bir direniş olanağı kalmıştı.

Yerli Rumların kurduğu çeteler, Ermenilerin terör örgütleri, Kürt isyanlarının derebeyi kuvvetleri Türk milletini bitirecek talan ordusunun bayrağı altında birlemişlerdi. Büyük bir hevesle saldırmışlardı.

Sonunda ne olduğunu herkes biliyor.

Millet küllerinden ayağa kalktı.

Dirildi ve direndi.

"Geldikleri gibi gittiler".

Hem de yenilgilerin en onursuzunu ve beklenmeyenini tadarak…
ALAKAZAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Cevapla

Bookmarks

Tags
arayan, hakim, kozmik, odayı, sayın

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Mesajınız:
Seçenekler


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kozmik odaya girebilen 'zanlı' iki subay Korax Dünyadan Haberler 0 01-06-2010 10:45
Hakîm (Arapca) Allahın 99 ismi Hakim anlamı Yaso Allah (c.c) Hazretleri 0 08-03-2009 20:52
Emel Sayın (Emel Sayın Kimdir? - Emel Sayın Hakkında) Yaso Sanatçılar & Ünlüler 4 12-30-2008 20:08
Kozmik örümcek ağı galaksileri yakalıyor уυѕυƒ Astronomi 0 08-31-2008 11:20
O söz bir halk deyimi sayın hakim Yaso Magazin & Dedikodu 0 06-19-2008 02:35


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:48 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628