Bilqi Forum  

Geri git   Bilqi Forum > Kültür - Sanat - Biyografi > Uzay & Bilinmeyen > Ufolar ve Uzaylılar

ÖDEVLERİNİZİ BULMAKTA ZORLANIYOMUSUNUZ!

SORUN ANINDA CEVAPLIYALIM.

TÜM SORULARINIZA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR !

Sitemize Üye Olmadan Konulara Cevap Yazabilir Ayrıca Soru Cevap Bölümüne Konu Açabilirsiniz !

Sirius, Süleyman Tapınağı ve UFO'lar

Ufolar ve Uzaylılar


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-21-2008, 14:57   #1
 
LeGoLaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 6.606
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 896
LeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond reputeLeGoLaS has a reputation beyond repute
Standart Sirius, Süleyman Tapınağı ve UFO'lar

Tapınakçılar gizli örgütü içinde “Shemsu Hor” (Horus’un gözüne tapan kült/grup) diye bilinen bir grup vardı. Shemsu Hor, aslında Mısır’da bulunan eski bir İbrani kültünün adıydı. Bu kültün inancına göre, “Sirius’lular”, İbranileri(1) yaratmış ve eski Mısır kültürünü geliştirmişlerdi.

Masonlar, tarikatlarının ve medeniyetin kökenleri hakkında çok ilginç bir hikaye anlatırlar. Onların inancına göre, Sümerlilere kadar uzanan mitolojik bir geçmişte, dünyadaki medeniyet, Sirius yıldız sisteminden gelen ilahi ziyaretçilerin balığa benzediği belirtilerek “Oannes” diye adlandırılır.

Mısır tanrıçası İsis de balık şeklinde bir başlık taşıyordu. Bu yabancı ziyaretçilerin evi, Sirius yıldızı, eski Mısırlılar için çok önemliydi. Bu sebeple hem takvimlerini, hem de tapınaklarının yönünü Sirius’a göre ayarlamışlardı.

Harry Leblson, “The Search for Ancient Astronauts” (Eski Astronotları Araştırma) adlı kitabında balığa benzer dünya-dışı varlıklardan bahseder.

Binlerce yıl önce dünyayı ziyaret ederek dünyaya medeniyet getiren dünya-dışı varlıklar, aynı zamanda getirdikleri inşaat ve geometri prensipleri ile Masonluğun kuruluş efsanelerini oluşturmuşlardır.

İlginçtir ki, 20. yüzyılda da “Oannes” efsanesine inananlar vardı. Afrika’daki “Dogon” kabilesi bununla ilgili ilginç bir gizli kozmolojik tradisyonu halen muhafaza etmektedir. Dogo gelenekteki asırlardan beri ağızdan ağıza nakledilmektedir. Bu gizli gelenek, bundan türeyen bazı dini inançların ve gizli örgütlerini (Illuminati) dogmalarını oluşturmaktadır.

Dogon mesajları da böyle bir dünya-dışı temasın olduğunu doğrulamaktadır.

Dogon’lar yalnız Sirius’u değil, küçük uydusu Sirius B’yi de biliyorlardı. Sorun şu ki, Sirius B çıplak gözle görülemiyordu ve ancak 20. yüzyılın güçlü teleskopu sayesinde keşfedilebilmiştir. Dogon’ların bildikleri yalnız Sirius’la sınırlı değildi. Onlar:

- Bir teleskop olmadan bu gerçeği öğrenme imkanları olmamasına rağmen, Satürn’ü çevresinde bir halka olduğunu biliyorlardı.

- Güneş sistemimizdeki gezegenleri ve Samanyolu’nu biliyorlardı.

- Dogon’lar dünyanın uydusu Ay için “Bir ölünün kurumuş kanı kadar kuru ve ölü” diyorlardı.

- Jüpiter’in dört uydusu olduğunu biliyorlardı.

- Dünyanın ekseni etrafında döndüğünü biliyorlardı.

- Sirius B’nin Sirius A etrafındaki yörüngesel periyodunun 50 yıl olduğunu biliyorlardı. Teleskop olmadan böyle bir gerçeği nasıl tespit edebilmişlerdi? Bu bilgileri nereden almışlardı?

Dogon’lar, bu bilgileri “Nommo” dedikleri ve binlerce yıl önce disk şeklindeki araçlarla Sirius’tan gelen, zeki amfibik yaratıklardan aldıklarını söylüyorlardı. Dogon’lar Nommo’ya “Dünyayı Şekillendirenler” diyorlardı. Bu deyim masonik literatürde “Yapıcılar-İnşaatçılar” kavramına denk gelmektedir. (Mason kelimesinin “duvarcı” anlamına geldiğini hatırlatmak isterim.)

Dogon’ların kuzeni olan “Bozo” kabilesi, Sirius’a “Göz Yıldızı” demekteydi ki, bu kavram bize “Üçgen içindeki göz”le sembolize edilen “İsis”i hatırlatmaktadır.

Sirius’un helezoni yükselişi hem Mısır, hem de Dogon dinsel seremonilerinde çok önemli bir yer tutuyorud .Dogon’lar Sirius’un helezoni yükselişini, merkezinde çiçeğe benzer bir güneş ihtiva eden bir haçla sembolize ederlerdi ki, bu haç “Gül Haçlı”lar ve takipçileri Masonlar ve “Ordo Templi Orientis” (OTO) tarafından da kullanılmaktadır.

Michael A. Hoffman, “Secret Societies and Psychological Warfare” adlı kitabında, Sirius’un en üst okült çevrelerde “kozmoz”un gizli tanrısı” olarak nitelendirildiğindne bahseder.

Yazara göre, tamamlanmamış piramidin üzerindeki “her şeyi gören göz”(Bu sembol, bir dolarlık banknot üzerinde rahatlıkla görülebilmektedir.) Sirius’un gözünü ve onun gözetimini sembolize etmekteydi.

Masonik inançlar üzeirne yapılan bir araştırmada, “kardeşliğin” binlerce yıllık Osiris/İsis/Güneş tanrısı/Ana tanrıça programının güncelleştirilmiş bir versiyonu olduğu ortaya çıkarılmıştır. Bu tip bir tapınç, yazılı tarihinin başlangıcına kadar izlenebilmektedir. Bu mitoloji, eski Mısır rahiplerinin İsis/Osiriss, Güneş/Ay kült’ünde kristalize olmuştur.

Güneş/Ay programının üstadları (Masonluk bunun gönümüze kadar gelebilmiş önde gelen kolundan biridir.) kendilerine “Illuminati” diyorlardı. “Illuminati-Aydınlanmışlar”, güneş tanrısına tapan üstadlara verilen isimdi.

İsis/Osiris inancı, ilk çağ gizem dinlerinin ve bundan türeyen Mason ritüellerinin temelini teşkil etmiştir.

“Işık” sembolizmi, bütün Gizem dinlerini kaplamıştır. Üstadlar “ışığı gördüklerini” ve “gözlerinin açıldığını” söylüyorlardı. Bütün bu ritüeller geceleri mağaralarda yapılıyordu.

Işık=Aydınlanma=Illuminati.

Günümüzde Gizem inançlarını devam ettiren Avrupa mezhepleri içinde ne önemlisi, “Priory of Sion” (Siyon Manastırı)dır.

Gnostik mezheplerden Kathar’lara ait son zamanlarda ele geçen bir belgenin tercümesiyle onların doğrudan bir “İsis” kültü olduğu ortaya çıkarmıştır.

“Gül-Haçlı”lar ve “Tapınak Şövalyeleri” gibi gizli örgütlerin düşünce yapısını en çok etkileyen Yahudi/Gnostik mistik pratiği olan “Kabala” olmuştur.

Kabbala’nın Hür-Masonlar üzerinde büyük felsefi etkisi olmuştur. Masonlar 1700’lü yılların ortalarında, Sirius yıldızının önemini belirten pratiklerinin yanı sıra, Güneş tanrısı/Ana tanrıça mitolojisine dönmüşlerdi.

Masonluk, Gnostik br idin olmanın ötesinde, dünya politikası ve dünya istihbarat örgütlerinin büyük etkisi ile, günümüzdeki en etkili ve her yere ulaşabilen en aktif “Illuminati” cephelerinden biri olmuştur.

Masonluk gibi gizli örgütlerin tarih boyunca, bugün UFO’lar diye adlandırdığımız, diğer dünyalardan gelen ziyaretçilerle hep bir şekilde bağlantıları olmuştur.

Tarih boyunca birçok okültist, dünya-dışı ziyaretçilerden kanal bilgisi aldıklarını iddia etmişlerdir. Illuminati mensubu olan Roger Bacon, Jerome Cardan ve ünlü Leonardo de Vinci başka dünyalardan varlıklarla temas kurduklarını iddia etmişlerdi.

Acaba ortaçağlarda Nommo’lar geri dönmüş olabilirler mi?

Masonların bizim inanmamızı istedikleri kutsal bir misyonu vardı; Sirius yıldız sisteminden gelen ölümsüz kan bağına dayanan eski bir tradsiyonun planlarının tamamlanabilmesi için (Süleyman Tapınağının yeniden inşası ve “Dünya Kralı”nın taçlandırılması) “TEK DÜNYA HÜKÜMETİ”’nin kurulması gerekiyordu.

Fransız UFO araştırmacısı Jacques Vallee, Paris’te ilginç bir UFO grubu ile temas kurmuştu. Bu gruba “Melkisedek(2) Tarikatı” deniyordu ve amblemi “David Yıldızı” (6 Köşeli Yıldız) idi. Tarikatın programı “TEK BİR DÜNYA HÜKÜMETİ” kurmayı ve -UFO eğilimli kendi dinleri hariç- dünyadaki bütün dinlerin ortadan kaldırılmasını hedefliyordu.

Tarikat mistik pratiklerinde –OTO ve Hür-Masonlar gibi diğer okült grupların da kullandığı Yahudi mistik kozmolojisi Kabbala’yı(3) kullanıyordu.

Vellee, birçok örgütünün Melkisedek cephe örgütü olarak kullanıldığını fark etmişti. Bunlar arasında: “Hıristiyan Özgürlük Cephesi”, Jesus People Europe, Jesus Revolution, “Karizmatik Hıristiyan” Hıristiyan Sosyalist Partisi, Yahudi ve Arap hareketleri vardı.


Dünya-dışı klonlama kültü; Rael’ciler:

Vallee’nin araştırdığı diğer bir UFO grubu da Rael kültü idi. Kurucusu Fransız Claude Vorilhon bir gün dağlarda gezinirken, yakınlarında bir UFO görmüştü. UFO’nun üstünde, içinde bir gamalı haç ihtiva eden “DAVİD YILDIZI” amblemi vardı.

Araçtan inen yaratık onunla konuşmaya ve ona “Rael” diye hitap etmeye başlamıştı. Vroilhon “Elohim” diye adlandırdığı yaratıklar ona bir misyon vermişlerdi.

Vorilhon’a verilen bilgilere göre, insanlar Elohim tarafından DNA değişiklikleri ve klonlama ile yaratılmışlardı. Rael ismini kullanan, Vorilhon taraftarlarına “YENİ BİR DÜNYA HÜKÜMETİ ve yeni bir para sistemi kurulmalıdır!” diyordu.

İşte dünyada ilk defa bir bebek klonlandığını bütün dünyaya duyuran bu Raelcil’ler olmuştu.

Vorilhon, bütün dünyaya verdiği mesajda Allah olmadığını, insanların ancak klonlama yoluyla ölümsüzlüğe ulaşabileceğini söylüyordu(!)

13 Aralık 1973’de Vorilhon, Fransa’daki Clermont-Ferrand volkanik dağının eteklerinde gezerken, bir UFO’nun yakınlarında bir yere indiğini görmüştü. Donuk gri derili ve büyük siyah badem gözlü humanoid (insanımsı) yaratıklar, onu araçlarına alarak, insanlığa bir mesaj götürmesini istediler. Uzaylılar, ona ilk insanı 25.000 yıl önce klonlama yoluyla yarattıklarını söylediler. Gri’ler kendilerine İncil’deki gibi, “Elohim”ler diyorlardı. Küçük yeşil yaratıkların söylediklerine göre, Vorilhon’un kendisi de bir klondu.

Vorilhon, misyonunun Allah’ın olmadığını yaymak olduğunu söylüyordu. Uzaylı atalarımızın insanları fiziksel ve cinsel bakımdan özgürleştireceklerini ve insanların ebediyen yaşamasına yardımcı olacaklarını iddia diyordu.

Uzaylıların ilk ziyaretinden 2 yıl sonra, onlar yeniden geldiler ve Vorlihon’u başka bir gezegene götürdüler. Vorilhon burada Hz. İsa ve Buda ile karşılaşmıştı. Vorilhon “Onlar klonlama yoluyla ölümsüzlüğe kavuştular” diyordu.

Rael’in iddiasına göre, kurucusu olduğu “Clonaid” şirketi, Rael, İskoçya’nın Sunday Herald gazetesi ile yaptığı özel bir röportajda, Eva’nın (Klonlandığı iddia edilen çocuğun ismi) 18 yaşına kadar dış dünya tarafından görülemeyeceğini söylüyordu. Clonaid, çocuğun bir klon olduğuna dair bilimsel delileri ortaya koyacağını iddia ediyordu.

Rael, klonlama deneylerini savunarak, “Biz barış ve sevgiden yanayız ama bakın Amerika ve İngiltere Irak’ta 100.000 sivili öldürmeye hazırlanıyor. (Bu yazının Irak savaşından önce yayınlandığın dikkat çekmek isterim.) Buna rağmen halk güzel bir küçük kızın klonlanma ile dünyaya gelmesine kızıyor! Diyordu.

Rael’in 55.000 takipçisi de insanların uzaylılar tarafından laboratuarlarda yaratıldığına inanıyordu. Rael’e göre klonlanmanın son hedefi, insanları ölüm anında klonlayarak, birkaç içinde büyüyen klona o, insanın hafızasını nakletmek olacaktı. İşte bu teknikle ebedi yaşam sağlanabilecekti.

Rael, Hıristiyanlığa ve özellikle Vatikan’a klonlamaya karşı olduğu için saldırıyordu. “Papa”nın karşı olduğu her şeyi destekliyorum, Katolik Kilisesi insan doğasının en büyük düşmanıdır!” diyordu.

Vorilhon’un öğretilerini kabul edenler, hem karşı cinsle, hem de aynı cinsle PASAKLI KIZ yapma özgürlüğüne sahiptiler. Rael’ciler, uzaylılar ve özgür seksin garip bir karışımına inanıyorlardı.

İşin en ilginç yanı ise, Rael’in uzaylıların dünyaya ineceği yer olan İSRAİL’de bir elçilik açma girişiminde bulunmasıdır.

29.01.2003 tarihli BBC’nin haberine göre, Clonaid firması temsilcileri, Florida’da bir mahkemede dünyanın ilk klonlanan çocuğunun İSRAİL’de yaşadığını ve dolayısıyla mahkemenin yetki alanı dışında olduğunu iddia etmişlerdi.

Herhangi bir DNA örneği olmadığı için, birçok bilim adamı klonlanmış bebek hikayesini inandırıcı bulmamaktaydı.

Okült araştırmacısı James Shelby Downard, “Sorcery, ben bir kımıl zararlısıyım, Assassination, and the Science of Symbolism” (Sihirbazlık, PASAKLI KIZ, Suikast ve Sembolizm Bilimi) adlı kitabında CIA’nın üst kademelerinde Sirius’a tapan bir kült olduğunu iddia eder. Bu CIA kültünün ayin yerlerinden biri, Kalifroniya’daki Palomar Gözlemevi’nin teleskop odasıydı. Downard’a göre, burada Sirius -askeri istihbarat kültü teleksopik olarak odaklandığı “Köpek Yıldızı”nın (Sirius) ışığının odaya gelmesi ile- eski Mısırlı rahipler gibi ritüellere başlamaktaydı.

Amerikan Askeri İstibaratından Albay Michael Aquino (Satanik “Set Tapınağı”nın başı) oküktizmde Set’in Sirius’la eş değer bir tanrı olduğunu söylüyordu.

Anton La Vey’in (Asıl adı; Anton Lvey) “Şeytan Kilisesi”nin birçok üyesinin askeri çevrelerden geldiği bir sır değildir. Burada yeniden Sirius, okültizm ve askeri istihbaratın acayip birlikteliğini görüyoruz.

Bazı araştırmacılar UFO’ların ve mürettebatlarının giysileri üstünde, “Üçgen içindeki göz” amblemine dikkat çekmişlerdir. Bazı “Kara Elbiseli Adamlar” da aynı amblemi taşıyorlardı ve “Üçüncü göz halkından” olduklarını söylüyorlardı.

Son yıllarda Belçika’da çok görülen UFO’lar içinde, her köşesinde bir ışık yanan üçgen şeklindeki uçan araçlar çok gözlenmiştir. Bu belki de 1997’de Phoeinx/ Arizona’da görülen dev gemi ile aynıydı. Medya’da bu “uçan üçgenler” UFO olarak tanımlanmışlardı, ama gerçekte ABD Hava Kuvvetleri tarafından üretilen “çok gizli” bir uçaktı.

Köpek Yıldızı, Sirius-Işık Lordları-Üçgen İçindeki Göz-Illuminati-Set-Isis-Süleyman Tapınağı, David Yıldızı-Tanrının İsrail’le ahidi-Kabbala ve Föniks, bütün bu semboller dünya kökenlidir.

Illuminati örgütü (Bunun görünen kolu olan Masonlar) kendi mitolojisinin eski Mısır’a dayandığını iddia eder.

1800’lerdeki İskoç Riti Masonluğunun başı olan Albert Pike, “Sirius’un parlak ışığı localarımızı aydınlatır” diyordu. Pike’a göre Sirius, üçgen içindeki göz, ana tanrıça İsis ve Pentagram eş anlamlıydı.

Illuminati ve ilgili örgütlerin (Hür-Masonlar ve Siyon Manastırı) en gizli sırrı, KUDÜS’TEKİ YIKILAN SÜLEYMAN TAPINAĞINI YENİDEN İNŞA ETMEKTİR.

Sırrın içindeki sır, “Yeni Dünya Düzeni”nin amacında gizlidir. Yani Kral David soyundan gelen bir Mesih-Deccal’ın taç giymesidir.

Bu aynı zamanda Tapınak Şövalyeleri’nden bugüne, Yeni Dünya Düzeni’nin ve Illuminati’nin değişmeyen planıdır.

Son yıllardaki en yüksek seviyedeki manipülasyonlar, İncil kehanetlerinin gerçekleştirilmesi, Müslümanların kutsal mekanları olan Mescid-i Aksa ve Kubbet-üs Sahra’nın yıkılarak, Masonların felsefesinin köşe taşı olan Kudüs’deki Süleyman Tapınağı’nın yeniden inşası ve onun tahtına da David soyundan bir “DÜNYA KRALI”nın oturulması yönünde yapılmaktadır.

Yahudi ve Hıristiyanların “Tapınak Tepesi” adını verdikleri mekviide yer alan bu iki İslam mabedini havaya uçurmak için birçok terörist örgüt (İsrail istihbaratlı ile bağlantılı) teşebbüste bulunmuştur. Böyle bir şey gerçekleştirdiği takdirde, Yahudiler ve Araplar – Museviler-Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasında kutsal bir savaş çıkması kaçınılmazdır.

Mescid-i Aksa’nın yıkılmasıyla Ortadoğu’da III. Dünya Savaşı’nın çıkması, ne Yahudi fundamentalistlerinin, ne fundametalist Hıristiyan mezheplerinin, ne de Masonların pek umurunda değildir.

İslam mabetlerini havaya uçuracak İsrailli terörist örgütlere, ABD’deki Hıristiyan örgütlerden milyonlarca dolar yardım akmaktadır. Yahudi ve Hıristiyan inançlarına göre, Süleyman Tapınağı’nın yeniden inşası, Mesih-Deccal’ın gelişini hızlandıracağı gibi, Hz. İsa’nın ikinci gelişine de neden olacaktır.


(1) Fransız okült araştırmacısı Gerard de Sede, “La race fabuleuse” adlı kitabında (Tapınakçılar tarikatının kurucusu olan) “Priorei de Sion” (Siyon Manastırı) tarikatının kurucularının kökenlerinin Merovenj krallarına kadar dayandığını iddia etmektedir. Sede’nin sözünü etmediği –Vatikanın şüpheli gördüğü- 2. bir grup, Merovenj soyundan gelenleri bin yıl boyunca öldürmüşlerdi. En son öldürdükleri Merovenj kralı Dagobert II idi. (23 Aralık 689’da öldürülmüştür.) Bu ilginç efsane sonunda, Sede, Merovenjler’in ve “Priorei de Sion” tarikatının sırrını çözdüğünü iddia etmişti. Buna göre, İsviçre, Merovenj hanedanı, eski İsrail kabilelerinden Benjamin ile Sirius’lu dünya dışı varlıkların karışımından doğan insan-üstü yaratıklardı. İsviçreli gazeteci Mattieu Paoli’ye göre, İsviçre’deki “Priorei de Sion” propagandası, Alpina Büyük Locası –ki bütün büyük İsviçre bankalarını kontrol ediyordu- tarafından yapılıyordu. İddialara göre, “Pirorei de Sion” İsrail’e ait kutsal bir hazine saklıyordu. Bu maddi değil, manevi bir hazineydi ve uygun bir zamanda İsrail’e geri verilecekti. (Kaynak: Otto Rudolf Braun, “Hinter den Kulissen de III. Reiches”, Raymond Martin Verlag, 1987)
(2) Melkisedek (ya da doğru biçimde Melki-Sedek) ismi, Yahudi-Hıristiyan tadisyonunda “Dünyanın Kralı”nın bizzat kendi fonksiyonunun gayet açıkça atlına gizlenmiş olduğu isimdir. Melki-Sedek aynı zmaanda hem kral, hem de rapitir, adı “Adalet Kralı” anlamına gelmektedir ve o, aynı zmaanda Salem, yani “Barış”ın kralıdır. Tevrat’ta “Salem kralı Melksiedek” diye geçer. Şunu da belirtmek gerekir ki Salem sözcüğü, genel kanatın tam tersine gerçekte asla bir şehrin adı olmamıştır; ancak şayet Melki-Sedek’in oturduğu yerin sembolik ismi olarak ele alınırsa, bu durumda “AGARTA” terimi ile eşdeğerde görülebilir. Tapınak Süleyman (Salamon) tarafından inşa ettirilmişti ve bu isim de (Süleyman-Şlomoh) Salem’den türemiştir ve “Barışsever” anlamındadır.
(3) Kabala hakkında yazan yazarların birçoğu Yahudi olmayan insanlara Kabbala’da layık görülen statü hakkında hiçbir şey söylememektedir. Bu yazarların en etkililerinden biri olan Gershon Scholem, yanlış biçimde, Kabbala’nın tüm insanlığı kuruluşa götürecek temel bir yol olduğunu ima etmek için “insan”, “insanoğlu” ve “evrensel” gibi kelimeleri kullanma sahtekarlığında bulunmuştu. Oysa gerçek olan, Kabala metinlerinin sadece Yahudilerin kurtuluşu üzerinde durduğudur. İbranice kaleme aldığı yazılarla Kabala konusunda uzman olan Yesaiah Tishbi, oldukça akademik nitelikli çalışması, “Lurianic Kabbala’da Şeytan Teorisi ve Şer Alanı” (1942) adlı kitapta şunları söylüyordu: “Beklentiler ve kurtuluş planlarının sadece Yahudiler için hazırlandığı gayet açık. Tishbi, Rabbi Luria’nın en yetkin yorumcularından biri olan ve bunları “Kutsallığın Kapıları” adı eserinde toplamış olan Rabbi Hayim Vital’den alıntılar yapmakta ve Yahudi olmayan insanların şeytani ruhlar olduğunu yönündeki Lurianic doktrine vurgu yapan yazılarından örnekler vermektedir. Kabbala’ya göre Yahudi olmayan kişilerde cisimleşmiş olan Şeytanın rolü konusu, ya küçümsenmiş ya da hiç değinilmemiştir.
__________________
manset 3-4
LeGoLaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 03-31-2008, 21:20   #2
Moderator
 
уυѕυƒ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2008
Mesajlar: 11.000
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 1000
уυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond reputeуυѕυƒ has a reputation beyond repute
уυѕυƒ - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

baya uzun bır paylasım ya tamamını okuyamadım ...:)impheatusze8
уυѕυƒ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Cevapla

Bookmarks

Tags
sirius, suleyman, tapinagi, ufolar, ve

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Mesajınız:
Seçenekler


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sirius Free Kanallar... Korax Şifreli uydu yayınları 0 08-12-2008 22:58
Hz. SÜLEYMAN (a.s) Korax Peygamberler 1 07-18-2008 16:13
Hakîm Süleymân Ata LeGoLaS Din Ve Tasavvuf 0 03-04-2008 18:49
Dendera Hathor Tapınağı Kabartmaları LeGoLaS Kültür ve Sanat 0 02-23-2008 12:10
Ufo'lar Sahnede LeGoLaS Ufolar ve Uzaylılar 0 02-20-2008 18:21


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:22 .


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bilqi.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bilqi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler doganinternet@hotmail.com ve streetken27@gmail.com dan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bilqi.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Android Rom

Android Oyunlar

Android samsung htc

Samsung Htc

Nokia Windows

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628